O nás

Zjistěte všechny potřebné informace o našem portále a příběhu.

Co je TVtelo.cz

Naše internetová stránka byla vytvořena s cílem poskytovat kvalitní informace o televizních programech a filmech. Pokud hledáte televizní program na příští týden či nejlepší filmy pro váš večer, jste na správném místě. Na našem portálu naleznete vše potřebné na jednom místě.

Kdo stojí za TVtelo.cz

Jsme tým mladých lidí spojených láskou k televizním pořadům. Proto jsme se rozhodli vybudovat portál, kde můžeme sdílet naše nadšení a vytvářet přátelskou atmosféru.

Náš tým

Ondřej Bajer

Co-founder, datový analytik, marketing
📮 ondrej@tvtelo.cz
📱+420 728 863 611
📌IČ:03713385
🖥️ LinkedInTwitterWeb

Jako vášnivý fanoušek filmů a seriálů, který zná frustraci ze zdlouhavého hledání správného filmu na nespočtu streamovacích platform, jsem se spojil s partou přátel a založili jsme společně tvtelo.cz. 

Naše platforma je řešením nejen pro výběr toho, co sledovat, ale také ukazuje, kde konkrétní obsah najít. V tvtelo.cz se konkrétně zaměřuji na uživatelský zážitek. Mé úsilí je věnováno tomu, aby naše webové stránky byly co nejpřívětivější, intuitivní a inspirovaly naše návštěvníky. Chci, aby každý uživatel rychle a snadno našel, co hledá a bez dalšího zdržování se mohl ponořit do světa filmů a seriálů. 

Mojí prioritou je, aby tvtelo.cz byl nejen nástrojem pro nalezení a výběr obsahu, ale také zdrojem inspirace pro nezapomenutelné večery.

Zdeněk Matuška

Co-founder, marketing, spolupráce
📮 zdenek@tvtelo.cz
📱+420 737 462 274
📌IČ: 04198816
🖥️ LinkedInTwitterWeb

Jako spoluzakladatel webu tvtelo.cz propojuji svou vášeň pro filmy a zájem o novinky ve světě streamovacích služeb. Toto spojení zájmů mi umožňuje přinášet inovativní pohledy do našeho projektu. Má úloha na tvtelo.cz se soustředí na marketing a linkbuilding, posílení její online přítomnosti.

Můj oblíbený film ‚Kung Fu Panda‘ odráží moji osobní stránku – kombinaci zábavy a inspirace, kterou se snažím přenést i do našeho projektu

Moje hlavní motivace spočívá v tom, poskytovat uživatelům nejen nástroj pro vyhledávání, ale také zdroj inspirace pro jejich filmové a seriálové zážitky.

Michael Kufner

Co-founder, vývoj
📮 michael@tvtelo.cz
📱+420 778 515 807
📌IČ:06192106
🖥️LinkedIn

Jsem vývojář, kterého baví svět vývojových technologií. První řádek kódu jsem napsal ve 13 letech a od té doby se IT stalo mojí životní vášní. Dokáži projekt obstarat od hostingu, přes naprográmování a následně dlouhodobě udržovat. Za svou kariéru jsem prošel freelance vývojem, agenturami i vývojem pro velké projekty (např. Bonami, ShipMonk). Když přišla možnost vyvíjet vlastní projekt, který bude pomáhat lidem zorientovat se ve filmovém a seriálovém světě, neváhal jsem ani vteřinu. Věřím, že Tvtelo.cz dokáže lidem ušetřit čas, inspirovat a pomůže objevovat nové pořady, které lidi obohatí.

Honza Pokorný

Co-founder, šéfredaktor, marketing
📮 honza@@tvtelo.cz
📱+420 602 955 945
📌IČ:73975869
🖥️LinkedIn

Jako spoluzakladatel tvtelo.cz, jsem ten, kdo nejraději relaxuje sledováním filmů s rodinou. Mám slabost pro dokumentární a rodinné filmy, které nás všechny spojují a obohacují.

V našem týmu tvtelo.cz se věnuji marketingu a pečlivě hlídám obsah článků jako šéfredaktor. Mám na starosti, aby vše, co se na web dostane, bylo nejen zajímavé, ale také přesné a užitečné pro naše uživatele. A když mluvíme o filmech, můj nejoblíbenější je překvapivě indický film 3 Idioti – film, který je pro mě symbolem vzdoru proti zavedeným pořádkům a naděje na změnu.

Kromě práce na tvtelo.cz rád přemýšlím o nových a originálních způsobech, jak činit naši platformu ještě lepší a zábavnější pro všechny filmové nadšence. Naším cílem je, aby tvtelo.cz bylo místem, kde si každý najde to své, ať už je to pro rodinný filmový večer nebo pro objevování nových dokumentárních skvostů.

TVtelo – Redakce

📮 info@tvtelo.cz
✏️ Zdeněk Matuška, Ondra Bajer, Honza Pokorný
🖥️ FacebookPinterest

Občas se může stát, že jeden článek píšeme ve více lidech, abychom dodrželi kvalitu a odbornost, která článku přísluší.

Jsme tým filmových nadšenců a expertů na streamovací služby, skládající se ze Zdeňka, Honzy a Ondry. Naše vášeň pro filmový průmysl a neustálé sledování nejnovějších trendů v oblasti streamování nás spojuje v jedinečný tým, který je zde, aby vám přinášel nejčerstvější informace, recenze a exkluzivní náhledy.

Co u nás naleznete

TV programHlavní službou na našem webu je televizní program s předstihem na měsíc. Zde si můžete vytipovat vaše oblíbené filmy a seriály. Díky našemu notifikačnímu centru vám přijde upozornění na začátek vašeho oblíbeného filmu nebo seriálu.

Kde dávají – Hledáte svůj oblíbený film a nevíte, na které streamovací službě ho najdete? Stačí zadat název filmu do našeho vyhledávače a zjistíte, na kterých službách je možné film sledovat. Přejít na sekci kde dávají film….

Srovnání a recenze – Víme, že výběr správné streamovací služby nebo televizního kanálu není jednoduchý. Proto pro vás naši odborníci připravují srovnání a recenze, které vám pomohou s rozhodováním.

Náš příběh

1.5.2022 – Při hledání kvalitních informací o televizních programech Ondra zjistil, že uživatelské rozhraní a funkce mnoha webů nejsou dostatečné. V reakci na to se společně se Zdeňkem rozhodl vytvořit prvotní náčrt nového webu. K projektu se následně přidal Michael Kufner, který přinesl potřebné zkušenosti s vývojem. Jako poslední se k týmu připojil Honza Pokorný, který přinesl nový pohled na celý projekt.

1.9.2022 – Po měsících intenzivního vývoje a testování jsme spustili web TVtelo.cz. Aktuálně na něm nabízíme recenze, televizní programy a srovnání různých streamovacích služeb.

1.3.2023 – Náš web je již delší dobu v provozu a přináší návštěvníkům důležité informace o vysílání jejich oblíbených pořadů, což nám dělá velkou radost. Již po dokončení aktuálního TV programu jsme na pozadí vyvíjeli kategorii „Where to watch“, která uživatelům pomůže zjistit, kde mohou sledovat jejich oblíbený pořad.

1.5.2024 – Spouštíme kategorii „Kde sledovat“, takže již nemusíte brouzdat po internetu a hledat, kde si můžete pustit váš oblíbený film nebo seriál. Nyní máš vše na jednom místě.