iPrima recenze: Naše i vaše osobní zkušenosti

Nekorunovaným králem streamovacích služeb je bezpochyby Netflix – pokud však nepatříte mezi fanoušky čistě zahraniční produkce, lepší volbou budou spíše tuzemské streamovací platformy. Kromě oblíbeného Voyo.cz je u nás k dispozici také iPrima.cz, která nabízí totožnou nabídku programů a pořadů jako televize Prima. Je tak ideální alternativou klasického televizní vysílání, kteří chtějí sledovat své oblíbené pořady na mnoha různých zařízeních a navíc bez reklam. A jak si vede ve srovnání s konkurenčními službami? To vám prozradíme v následujících řádcích. 

iPrima Logo

iPrima

iPrima potěší zejména věrné diváky televize Prima, na které čekají oblíbené pořady a seriály. Na rozdíl od české konkurence nabízí možnost sledování offline. Pokud si nejste jistí, zda vám bude nabídka filmů vyhovovat, iPrima vám jistě udělá radost zkušební lhůtou na bezplatné otestování.

7.7
/10

iPrima

Cena předplatného:
89 Kč
Možnost vyzkoušet zdarma:
Ano, na 1 den zdarma

Základní informace o iPrima

Cena předplatného
89 Kč
Možnost vyzkoušet zdarma
Ano na 1 den zdarma
Možnost sledovat offline
Ano
Možnost sledovat na více zařízeních najednou
Ano
Rodičovský zámek
Ano
Český dabing a titulky
Ano
Vlastní pořady
Ano
Vlastní aplikace
Ano
Kvalita obrazu
Full HD
Studentská akce
Ne
Lze koupit jako dárkový poukaz?
Ne
Titulky pro nevidomé
Ano
Možnost úpravy titulků
Ano

Hned na úvod konstatujeme, že iPrima zaujme především diváky televize Prima – v nabídce pořadů na nás totiž čekají primárně filmy, seriály či dokumenty, které jsou běžně ke shlédnutí na programech TV Prima, tedy například na Prima Zoom, Prima Love, Prima Max či Prima Cool. Nabídka pořadů totožná s televizním vysíláním mimo jiné znamená také kvalitní český dabing u skutečně všech pořadů, což bohužel u zahraničních platforem není ani zdaleka pravidlem. 

 

Jelikož největším tuzemským konkurentem je novácké Voyo.cz, je na místě také srovnání těchto dvou platforem. Přestože z hlediska nabídky pořadů se víceméně rovnají (zatímco na Voyo najdeme primárně pořady TV Nova, iPrima se podobně úzce zaměřuje na primácké pořady), iPrima se může pochlubit významným benefitem – veškeré pořady lze stahovat do zařízení a následně sledovat offline i bez přístupu k internetu. A to je zkrátka možnost, která na Voyo dlouhodobě chybí. 

 

Ve srovnání s Voyo, ale také dalšími zahraničními službami, iPrima vyniká i v další oblasti, a to ceně. Zatímco za Voyo zaplatíme minimálně 159 Kč, předplatné iPrima je k dostání za 89 Kč měsíčně. Dříve se mohla pochlubit také zvýhodněnou cenou při koupi půlročního či ročního předplatného, ty však již od roku 2022 nejsou k dispozici. Vzhledem k tomu, že v rámci jednoho předplatného se lze připojit až na pěti zařízeních současně, je však cena jedna z nejnižších na trhu. Pro srovnání, americká streamovací služba Amazon Prime je sice k dostání za 79 Kč měsíčně, ale předplatné je k dispozici pouze pro tři zařízení současně. 

V neposlední řadě stojí za zmínku také slušná zákaznická podpora, kterou můžete v případě obtíží s předplatným kontaktovat jak e-mailem, na telefonicky. Jedinou větší nevýhodou tak zůstává fakt, že se jedná o online odnož televize Prima, a počítat tak můžeme pouze s obsahem, který lze shlédnout na této televizi.

Cena předplatného a balíčky

Zatímco do roku 2022 lze zakoupit i zvýhodněné roční a půlroční předplatné, dnes iPrima podobně jako celá řada konkurenčních služeb nabízí pouze jeden typ předplatného. Tento základní balíček je k dostání za 89 Kč měsíčně a zahrnuje online i offline sledování všech programů a pořadů televize Prima kompletně bez reklam a ve Full HD kvalitě. 

 

Nově v rámci iPrima funguje také tzv. Videopůjčovna. Tato služba umožňuje zapůjčení konkrétních titulů (respektive jejich balíčků) již od 39 Kč. Následně jsou vám k dispozici po omezenou dobu.  

Jak funguje předplatné iPrima

Podobně jako Netflix či Voyo funguje iPrima na bázi automatického předplatného. To v praxi znamená, že při registraci zadáte své platební údaje a systém si následně bude pravidelně strhávat měsíční poplatek. Pokud se rozhodnete, že nechcete služeb iPrima nadále využívat, je nutné předplatné v uživatelském účtu ukončit či přerušit. I v případě, že předplatné ukončíte, můžete službu samozřejmě využívat až do konce již zaplaceného období. 

Co vše lze sledovat na iPrima

Internetová televize iPrima nabízí stejné pořady, které můžete sledovat na kanálech televize Prima. Těšit se můžete na vysokou kvalitu a vysílání zcela bez reklam či přerušování, jak je tomu v případě klasického televizního vysílání. Své oblíbené pořady můžete navíc sledovat také z mobilních zařízení či na počítači. 

 

Oblíbené filmy na iPrima:

 

 • Princ a Večernice,
 • Deštivý den v New Yorku, 
 • Špindl,
 • Všiváci,
 • Andílek na nervy,
 • Líbáš jako Bůh,
 • Casting na lásku,
 • Vybíjená,
 • Bobule,
 • Colette.

Oblíbené filmy na iPrima

Oblíbené seriály na iPrima:

 

 • Slunečná,
 • ZOO,
 • Modrý kód,
 • Ohnivý kuře,
 • Cesty domů,
 • Polda,
 • Vinaři,
 • Svatby v Benátkách,
 • Velmi křehké vztahy, 
 • Mordparta.

Oblíbené seriály na iPrima

Oblíbené pořady na iPrima:

 

 • Máme rádi Česko,
 • Partička,
 • Jak se staví sen,
 • Česko Slovensko má talent,
 • Farmář hledá ženu,
 • Autosalon,
 • Teď vaří šéf!,
 • RE-PLAY,
 • Královny butiků,
 • Nikdo není dokonalý. 

Na jaké televizi mohu sledovat iPrima

Televizi iPrima můžete sledovat na chytrých televizích, potažmo prostřednictvím multimediálních center Chromecast nebo Apple TV. V případě, že vlastníte starší televizi, stačí po připojení multimediálního centra nainstalovat do vašeho mobilního telefonu aplikaci iPrima. Majitelé iphonu mohou rovněž využít funkce Apple AirPlay. 

Lze sledovat iPrima v zahraničí

Zatímco některé pořady lze sledovat odkudkoliv, jiné můžete shlédnout pouze na území České republiky. Jedná se primárně o pořady, které vznikly na základě výrobní licence, a vysílány tak mohou být pouze na našem území, jako například Prostřeno!, Česko Slovensko má talent, Inkognito či Polda. Naopak pořady vyrobené v produkci televize Prima, jako Slunečná, Mordparta, Partička nebo Modrý kód můžete sledovat bez omezení i v zahraničí.

Alternativy

Pokud hledáte streamovací službu, která nabídne velké množství českých seriálů a pořadů, ideální alternativou iPrima je novácké Voyo.cz. Velkou nabídku zahraničních filmů najdeme spíše na amerických platformách HBO Max, Netflix, Disney + nebo Amazon Prime. 

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Netflix
9.9
/10
HD až Full HD (v závislosti na typu předplatného)
Ano
Ano
Ano
Od 199 Kč
Voyo
9.7
/10
4K UHD
Ne
Ano
Ano
Od 159 Kč
Amazon Prime
8.9
/10
4k Ultra HD
Ano
Ano
Ano
Od 79 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
O2 TV
8.5
/10
4k
Ne
Ano
Ne
Od 399 Kč
Netflix logo

Netflix

Americká streamovací služba Netflix se drží už řádku let na prvních příčkách popularity. S rostoucí konkurencí dalších zahraničních, ale také tuzemských platforem mnoho diváků zvažuje, zda zvolit právě Netflix, či se raději poohlédnout po alternativě. S rozhodováním vám snad pomůže dnešní velká recenze, ve které najdete odpovědi na všechny své otázky. 

Hodnocení

9.9
/10
Obrovská nabídka filmů a seriálu
Exkluzivní pořady (originály Netflix)
Možnost sledovat offline
Funkční aplikace
Vysoká kompatibilita se zařízeními
Voyo logo

Voyo

Přestože v čele populárních streamovacích platforem se drží především zahraniční služby, jako je Netflix či HBO Max, oblíbená česká televize Nova nezůstala pozadu a přinesla na český trh kanál Voyo. Ten se po více než deseti letech fungování může pochlubit širokou nabídkou programů a titulů, původními pořady z vlastní produkce a nízkou cenou předplatného. Pokud zvažujete, zda si předplatné Voyo.cz pořídit, v následujících řádcích najdete naše hodnocení, zkušenosti a také odpovědi na nejčastější otázky.

Hodnocení

9.7
/10
Obrovské množství českých i zahraničních filmů a pořadů
Výborný dabing/titulky
Původní seriály a filmy televize Nova
Nové díly lze shlédnout 7 dní před premiérou v TV
2 zařízení v rámci jednoho předplatného
Bez reklam
Nízká cena
Zkušební sedmidenní lhůta
Amazon prime video logo

Amazon Prime

Pokud je vaším hlavním kritériem při výběru streamovací služby cena, možná už vám padla do oka platforma Amazon Prime. Ta se může pochlubit nejen bezkonkurenčně nízkými měsíčními poplatky, ale také řadou exkluzivních pořadů. I přes řadu výhod má však své mouchy, které mohou divácký zážitek značně znepříjemnit. V případě, že jste stále na vážkách, zda dát streamovací službě od amerického Amazonu šanci, vám s rozhodováním pomůže naše obsáhlá recenze. 

Hodnocení

8.9
/10
Exkluzivní pořady
Nízká cena
Bezplatná zkušební lhůta
Vysoká kompatibilita se zařízeními
Apple TV logo

Apple TV

Pokud patříte mezi majitele jablíčka, nejspíš jste zaregistrovali, že na trh se steamovacími službami vstoupil také Apple. Přestože nabídkou filmů a seriálů se gigantům, jako je Netflix nebo HBO Max, zatím nemůže rovnat, uživatele potěší celou řadou výhod, o kterých si u konkurence můžeme nechat jen zdát. Pokud stále váháte, jestli dát Apple TV+ šanci, definitivní odpověď možná najdete v naší dnešní recenzi. 

Hodnocení

8.5
/10
Vysoká kvalita pořadů
Při zakoupení produktů Apple až 3 měsíce zdarma
sedmidenní zkušební lhůta zdarma
Vysoké rozlišení a kvalita zvuku
Lze sdílet na šesti zařízeních
Možnost offline sledování

O2 TV

Dáváte před streamovacími službami přednost internetových televizím? V tom případě možná zvažujete předplacení O2TV, jedné z předních internetových televizních služeb v České republice. A není divu – díky široké škále kanálů, od zpravodajství přes sport až po filmy a seriály, nabízí O2 TV obsah pro skutečně každého diváka. V dnešní recenzi se podíváme na to, co tato služba nabízí, jaké jsou její klíčové vlastnosti a výhody, ale i možná omezení.

Hodnocení

8.5
/10
Velký výběr tarifů a programů
Videotéka
Možnost sledování až na 3 zařízeních
Možnost sledování více sportovních přenosů současně
Jednoduché objednání

Finální shrnutí recenze

iPrima je streamovací služba zaměřená primárně na pořady TV Prima, včetně kanálů jako Prima Zoom, Love, Max a Cool. Veškerý obsah má kvalitní český dabing. Přestože konkuruje s Voyo, které nabízí pořady TV Nova, iPrima umožňuje stahování pořadů pro offline sledování, což Voyo nenabízí. Cena předplatného je 89 Kč měsíčně, což je levnější než Voyo (159 Kč). Půlroční a roční tarify již nejsou k dispozici. Lze se připojit na 5 zařízeních, což je více než např. Amazon Prime (3 zařízení, 79 Kč/měsíc). K dispozici je kvalitní zákaznická podpora. Nevýhodou je omezený obsah jen na programy TV Prima.

Výhody

Nízká cena
Až pět zařízení současně
Dobrá zákaznická podpora
Možnost sledování offline

Nevýhody

Nemá zkušební lhůtu zdarma
Pouze obsah TV Prima

Hodnocení našeho týmu

7.7
/10
Cena předplatného:
8.7
/10
Osobní zkušenosti:
7
/10
Obsah a funkce služby:
6.7
/10

iPrima

Cena předplatného:
89 Kč
Možnost vyzkoušet zdarma:
Ano, na 1 den zdarma

Často kladené dotazy k iPrima recenze: Naše i vaše osobní zkušenosti

Návody

TVTelo - redakceTVTelo - redakce

TVTelo - redakce

Aktualizováno: 24. 5. 2024

Jsme tým filmových nadšenců a expertů na streamovací služby, skládající se ze Zdeňka, Honzy a Ondry. Naše vášeň pro filmový průmysl a neustálé sledování nejnovějších trendů v oblasti streamování nás spojuje v jedinečný tým, který je zde, aby vám přinášel nejčerstvější informace z filmového průmyslu a odborné recenze streamovacích služeb.