Voyo recenze: Naše i vaše zkušenosti

Přestože v čele populárních streamovacích platforem se drží především zahraniční služby, jako je Netflix či HBO Max, oblíbená česká televize Nova nezůstala pozadu a přinesla na český trh kanál Voyo. Ten se po více než deseti letech fungování může pochlubit širokou nabídkou programů a titulů, původními pořady z vlastní produkce a nízkou cenou předplatného. Pokud zvažujete, zda si předplatné Voyo.cz pořídit, v následujících řádcích najdete naše hodnocení, zkušenosti a také odpovědi na nejčastější otázky.

Voyo logo

Voyo

Voyo vyhrává na plné čáře zejména mezi diváky běžného televizního vysílání a milovníky české filmové produkce. Nabídne premiéru oblíbených seriálů, jako je Ulice, týden před vysíláním v televizi. Ocenit musíme také živá sportovní vysílání a kvalitní český dabing.

9.7
/10

Voyo

Cena předplatného:
159 Kč
Možnost vyzkoušet zdarma:
Ano, na 7 dní zdarma

Základní informace o Voyo

Cena předplatného
159 Kč
Možnost vyzkoušet zdarma
Ano na 7 dní zdarma
Možnost sledovat offline
Ne
Možnost sledovat na více zařízeních najednou
Ano
Rodičovský zámek
Ano
Český dabing a titulky
Ano
Vlastní pořady
Ano
Vlastní aplikace
Ano
Kvalita obrazu
4K UHD
Studentská akce
Ne
Lze koupit jako dárkový poukaz?
Ano
Titulky pro nevidomé
Ano
Možnost úpravy titulků
Ano

Pokud dlouhodobě sledujete televizi Nova a jste spokojeni s její nabídkou programů i tituly původní tvorby, streamovací platformu vám vzhledem k obdobné nabídce můžeme jednoznačně doporučit. Výhodou oproti televiznímu vysílání je především premiéra oblíbených seriálů několik dní před jejich odvysíláním v televizi či možnost pozastavení a opětovného přehrání.

Předplatné Voyo.cz se vyplatí rovněž v případě, že spíše než zahraničním filmům dáváte přednost českým klasikám a nové produkci. Přestože jsou k dispozici i oblíbené americké a britské filmy a seriály, oproti zahraniční konkurenci se Voyo může pochlubit výrazně větší českou nabídkou. Nechybí ani kvalitní dabing, překladové titulky a u některých pořadů originální tvorby také titulky pro neslyšící. 

 

Ve srovnání se zahraničními alternativami musíme ocenit rovněž poměrně nízkou cenu měsíčního předplatného, která se však nijak neprojevuje v kvalitě nabídky. Pořady lze sledovat v maximální kvalitě 4K UHD, a to až na dvou zařízení současně. Při technických potížích není problém se obrátit na online zákaznickou podporu, která reaguje prakticky ihned. 

Pokud bychom měli vyzdvihnout jednu hlavní nevýhodu, pak rozhodně absenci offline sledování, která je u služeb typu Netflix prakticky standardem – Voyo.cz bohužel neumožňuje stažení filmu či seriálu do zařízení pro sledování i bez přístupu k internetu. Pokud však pomineme tuto malou vadu na kráse, Voyo nabízí pro tuzemského diváka nejlepší poměr ceny, kvality a obsahu nabídky.

Cena předplatného a balíčky

Voyo v současné době nabízí pouze jeden typ předplatného, a to na 30 dní. Za měsíc předplatného, v rámci kterého získáte neomezený přístup k celé nabídce programů a pořadů, zaplatíte prostřednictvím zabezpečené platební brány či Voyo kupónů 159 Kč. Předplatné není nijak závazné a lze ho kdykoliv zrušit. 

Voyo kupón

Pokud nechcete za Voyo platit online platební kartou, či máte v plánu darovat předplatné svým blízkým, využít můžete tzv. Voyo kupónu. Ty lze zakoupit v kamenných prodejnách Voyo partnerů, tedy například v pobočkách Tipsport a Chance, dále také ve většině prodejen Billa a Penny, provozovnách Geco a v partnerské síti společnosti Givery. K dostání jsou Voyo kupóny také online přímo na Voyo.cz.

Jak funguje předplatné Voyo?

Pro spuštění předplatného je nutné přihlášení a následná registrace. Po prvotním zadání platebních údajů dojde k blokaci částky ve výši 1 Kč. Pokud se i po skončení týdenní zkušební lhůty rozhodnete pokračovat, bude vám z bankovního účtu strženo 159 Kč měsíčně. Následující měsíce dochází ke stržení platby automaticky; pokud již nechcete pokračovat v předplatném, je nutné ho ve vašem Voyo účtu přerušit.

Co vše lze sledovat na Voyo?


V současné době je na Voyo.cz k dispozici na 2000 filmů a seriálů. Sledovat můžete jak své oblíbené filmy a pořady, tak sportovní přenosy a zpravodajské vysílání. Nechybí ani produkce pro nejmenší a rozsáhlá originální produkce seriálů televize Nova/Voyo.

 

Populární české filmy na Voyo:

 • Hastrman
 • Teorie tygra
 • Pelíšky
 • Lída Baarová
 • Kamarád do deště
 • Teroristka
 • Signál
 • Bábovky
 • Něžné vlny
 • Příběh kmotra
 • Bobule
 • Babovřesky

Populární zahraniční filmy na Voyo:

 • Hunger Games
 • After
 • Vévodkyně
 • Hříšný tanec
 • La la land
 • Banánový Joe
 • Vlk z Wall Street
 • Rivalové
 • Terapie láskou
 • 96 hodin

Populární zahraniční filmy na Voyo

Populární seriály na Voyo:

 • Policie Modrava
 • Specialisté
 • Gumy
 • Ulice
 • Ordinace v růžové zahradě 2
 • Gympl s (r)učením omezeným
 • Jitřní záře

Populární seriály na voyo

Populární pořady na Voyo:

 • Výměna manželek
 • Na lovu
 • MasterChef Česko
 • Love Island
 • Souboj na talíři
 • Farma
 • Praha: Den a noc
 • Tvoje tvář má známý hlas
 • Survivor
 • Co na to Češi

Oblíbene pořady na Voyo

 

Na jaké televizi mohu sledovat Netflix

Pokud nechcete Netflix sledovat na počítači, tabletu či mobilu, potřebovat budete chytrou televizi. V případě, že vlastníte starší model televizoru, však můžete Netflix spustit prostřednictvím multimediálního centra, set-top boxu, přehrávače Blu-ray či herní konzole.

Lze sledovat Voyo ze zahraničí? 

Pokud máte aktivní předplatné Voyo a rádi byste si pustili svůj oblíbený film či pořad na dovolené, vysílání můžete bez problémů sledovat i v zahraničí. Je však omezeno pouze na členské státy Evropské unie a Velkou Británii. Podmínkou je rovněž trvalé bydliště na území České republiky.

 

V případě, že se chystáte na cestu mimo EU, ale nechcete si nechat ujít nejnovější díl svého oblíbeného seriálu, doporučit vám můžeme VPN neboli virtuální privátní síť, která umožňuje efektivně obcházet geoblokace streamovacích služeb. 

Alternativy

Nejste si jistí, zda je pro vás Voyo ideální volbou? Alternativy, jejichž hlavní výhody a nevýhody naleznete v našem srovnání největších streamovacích služeb dostupných v České republice. V současné době představují atraktivní alternativu Voyo především platformy Netflix, HBO Max, Disney+ a česká iPrima.

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Netflix
9.9
/10
HD až Full HD (v závislosti na typu předplatného)
Ano
Ano
Ano
Od 199 Kč
Amazon Prime
8.9
/10
4k Ultra HD
Ano
Ano
Ano
Od 79 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
O2 TV
8.5
/10
4k
Ne
Ano
Ne
Od 399 Kč
Netflix logo

Netflix

Americká streamovací služba Netflix se drží už řádku let na prvních příčkách popularity. S rostoucí konkurencí dalších zahraničních, ale také tuzemských platforem mnoho diváků zvažuje, zda zvolit právě Netflix, či se raději poohlédnout po alternativě. S rozhodováním vám snad pomůže dnešní velká recenze, ve které najdete odpovědi na všechny své otázky. 

Hodnocení

9.9
/10
Obrovská nabídka filmů a seriálu
Exkluzivní pořady (originály Netflix)
Možnost sledovat offline
Funkční aplikace
Vysoká kompatibilita se zařízeními
Amazon prime video logo

Amazon Prime

Pokud je vaším hlavním kritériem při výběru streamovací služby cena, možná už vám padla do oka platforma Amazon Prime. Ta se může pochlubit nejen bezkonkurenčně nízkými měsíčními poplatky, ale také řadou exkluzivních pořadů. I přes řadu výhod má však své mouchy, které mohou divácký zážitek značně znepříjemnit. V případě, že jste stále na vážkách, zda dát streamovací službě od amerického Amazonu šanci, vám s rozhodováním pomůže naše obsáhlá recenze. 

Hodnocení

8.9
/10
Exkluzivní pořady
Nízká cena
Bezplatná zkušební lhůta
Vysoká kompatibilita se zařízeními
Apple TV logo

Apple TV

Pokud patříte mezi majitele jablíčka, nejspíš jste zaregistrovali, že na trh se steamovacími službami vstoupil také Apple. Přestože nabídkou filmů a seriálů se gigantům, jako je Netflix nebo HBO Max, zatím nemůže rovnat, uživatele potěší celou řadou výhod, o kterých si u konkurence můžeme nechat jen zdát. Pokud stále váháte, jestli dát Apple TV+ šanci, definitivní odpověď možná najdete v naší dnešní recenzi. 

Hodnocení

8.5
/10
Vysoká kvalita pořadů
Při zakoupení produktů Apple až 3 měsíce zdarma
sedmidenní zkušební lhůta zdarma
Vysoké rozlišení a kvalita zvuku
Lze sdílet na šesti zařízeních
Možnost offline sledování

O2 TV

Dáváte před streamovacími službami přednost internetových televizím? V tom případě možná zvažujete předplacení O2TV, jedné z předních internetových televizních služeb v České republice. A není divu – díky široké škále kanálů, od zpravodajství přes sport až po filmy a seriály, nabízí O2 TV obsah pro skutečně každého diváka. V dnešní recenzi se podíváme na to, co tato služba nabízí, jaké jsou její klíčové vlastnosti a výhody, ale i možná omezení.

Hodnocení

8.5
/10
Velký výběr tarifů a programů
Videotéka
Možnost sledování až na 3 zařízeních
Možnost sledování více sportovních přenosů současně
Jednoduché objednání

Finální shrnutí recenze

Streamovací služba Voyo.cz je ideální volbou pro fanoušky televize Nova a jejího programu. Oproti televiznímu vysílání nabízí premiérové vysílání některých seriálů a možnost pořad pozastavit a následně pokračovat v jeho sledování.

Tato platforma je ideální pro milovníky českých filmů, ačkoli nabízí i populární americké a britské tituly. Rozdíl oproti konkurenci je však ve větším množství českého obsahu. Služba se také vyznačuje kvalitním dabingem, titulky a speciálními titulky pro neslyšící.

Cenově je Voyo.cz velmi konkurenceschopné, přičemž tato nízká cena nekompromituje kvalitu obsahu. Uživatelé mohou sledovat obsah ve 4K UHD kvalitě na dvou zařízeních současně. Pokud narazíte na technické problémy, zákaznický servis je rychlý a efektivní.

Mezi hlavní nevýhody patří nedostatek možnosti offline sledování, což je funkce nabízená většinou konkurenčních služeb. Přesto, pokud hledáte kvalitní český obsah za rozumnou cenu, je Voyo.cz skvělou volbou.

Výhody

Obrovské množství českých i zahraničních filmů a pořadů
Výborný dabing/titulky
Původní seriály a filmy televize Nova
Nové díly lze shlédnout 7 dní před premiérou v TV
2 zařízení v rámci jednoho předplatného
Bez reklam
Nízká cena
Zkušební sedmidenní lhůta

Nevýhody

Není k dispozici offline režim

Hodnocení našeho týmu

9.7
/10
Cena předplatného:
9.7
/10
Osobní zkušenosti:
9.7
/10
Obsah a funkce služby:
9.7
/10

Voyo

Cena předplatného:
159 Kč
Možnost vyzkoušet zdarma:
Ano, na 7 dní zdarma

Často kladené dotazy k Voyo recenze: Naše i vaše zkušenosti

Návody

TVTelo - redakceTVTelo - redakce

TVTelo - redakce

Aktualizováno: 24. 5. 2024

Jsme tým filmových nadšenců a expertů na streamovací služby, skládající se ze Zdeňka, Honzy a Ondry. Naše vášeň pro filmový průmysl a neustálé sledování nejnovějších trendů v oblasti streamování nás spojuje v jedinečný tým, který je zde, aby vám přinášel nejčerstvější informace z filmového průmyslu a odborné recenze streamovacích služeb.