Recenze streamovacích služeb

O2 TV
TVTelo - redakce
10. 3. 2024

O2 TV

Dáváte před streamovacími službami přednost internetových televizím? V tom případě možná zvažujete předplacení O2TV, jedné z předních internetových televizních služeb v České republice. A není divu – díky široké škále kanálů, od zpravodajství přes sport až po filmy a seriály, nabízí O2 TV obsah pro skutečně každého diváka. V dnešní recenzi se podíváme na to, co tato služba nabízí, jaké jsou její klíčové vlastnosti a výhody, ale i možná omezení.

Amazon Prime
TVTelo - redakce
25. 8. 2023

Amazon Prime

Pokud je vaším hlavním kritériem při výběru streamovací služby cena, možná už vám padla do oka platforma Amazon Prime. Ta se může pochlubit nejen bezkonkurenčně nízkými měsíčními poplatky, ale také řadou exkluzivních pořadů. I přes řadu výhod má však své mouchy, které mohou divácký zážitek značně znepříjemnit. V případě, že jste stále na vážkách, zda dát streamovací službě od amerického Amazonu šanci, vám s rozhodováním pomůže naše obsáhlá recenze. 

iPrima
TVTelo - redakce
25. 8. 2023

iPrima

Nekorunovaným králem streamovacích služeb je bezpochyby Netflix – pokud však nepatříte mezi fanoušky čistě zahraniční produkce, lepší volbou budou spíše tuzemské streamovací platformy. Kromě oblíbeného Voyo.cz je u nás k dispozici také iPrima.cz, která nabízí totožnou nabídku programů a pořadů jako televize Prima. Je tak ideální alternativou klasického televizní vysílání, kteří chtějí sledovat své oblíbené pořady na mnoha různých zařízeních a navíc bez reklam. A jak si vede ve srovnání s konkurenčními službami? To vám prozradíme v následujících řádcích. 

HBO Max
TVTelo - redakce
25. 8. 2023

HBO Max

Zatímco Netflix či Voyo působí na českém trhu už řádku let, americká streamovací služba HBO Max je stále ještě čerstvou novinkou – spuštěna byla v březnu 2022, kdy nahradila svou předchůdkyni, platformu HBO Go. Pokud přemýšlíte, zda dát HBO Max šanci, jste na správném místě – pojďme se podívat, co vše může nabídnout, a naopak s jakými nevýhodami musíme při předplatném počítat. 

Disney
TVTelo - redakce
25. 8. 2023

Disney

Disney+ plus jednou z nejmladších streamovacích služeb na českém trhu – v tuzemsku je v provozu teprve od března 2022. Přestože nabídkou pořadů láká spíše mladší diváky, stává se něj jasný konkurent populárního Netflixu. Pokud zvažujete, zda své stávající předplatné vyměnit za Disney+, jste na správném místě. Podíváme se jeho výhody a nevýhody a zodpovíme všechny zásadní otázky. 

Apple TV
TVTelo - redakce
25. 8. 2023

Apple TV

Pokud patříte mezi majitele jablíčka, nejspíš jste zaregistrovali, že na trh se steamovacími službami vstoupil také Apple. Přestože nabídkou filmů a seriálů se gigantům, jako je Netflix nebo HBO Max, zatím nemůže rovnat, uživatele potěší celou řadou výhod, o kterých si u konkurence můžeme nechat jen zdát. Pokud stále váháte, jestli dát Apple TV+ šanci, definitivní odpověď možná najdete v naší dnešní recenzi. 

Netflix
TVTelo - redakce
26. 1. 2023

Netflix

Americká streamovací služba Netflix se drží už řádku let na prvních příčkách popularity. S rostoucí konkurencí dalších zahraničních, ale také tuzemských platforem mnoho diváků zvažuje, zda zvolit právě Netflix, či se raději poohlédnout po alternativě. S rozhodováním vám snad pomůže dnešní velká recenze, ve které najdete odpovědi na všechny své otázky. 

Voyo
TVTelo - redakce
16. 1. 2023

Voyo

Přestože v čele populárních streamovacích platforem se drží především zahraniční služby, jako je Netflix či HBO Max, oblíbená česká televize Nova nezůstala pozadu a přinesla na český trh kanál Voyo. Ten se po více než deseti letech fungování může pochlubit širokou nabídkou programů a titulů, původními pořady z vlastní produkce a nízkou cenou předplatného. Pokud zvažujete, zda si předplatné Voyo.cz pořídit, v následujících řádcích najdete naše hodnocení, zkušenosti a také odpovědi na nejčastější otázky.