O2TV recenze: Naše i vaše osobní zkušenosti

Dáváte před streamovacími službami přednost internetových televizím? V tom případě možná zvažujete předplacení O2TV, jedné z předních internetových televizních služeb v České republice. A není divu – díky široké škále kanálů, od zpravodajství přes sport až po filmy a seriály, nabízí O2 TV obsah pro skutečně každého diváka. V dnešní recenzi se podíváme na to, co tato služba nabízí, jaké jsou její klíčové vlastnosti a výhody, ale i možná omezení.

O2 TV

O2TV přináší širokou nabídku televizního obsahu s možnostmi zpětného přehrání a ukládání pořadů, doplněnou bohatou videotékou s přes 2000 tituly, což je atraktivní pro diváky hledající rozmanitost a flexibilitu v sledování. Na druhou stranu, absence zkušební verze zdarma a možnosti offline sledování, spolu s časově omezenou nabídkou nízké ceny, může být pro některé uživatele omezující.

8.5
/10

O2 TV

Cena předplatného:
399 Kč
Možnost vyzkoušet zdarma:
Ne

Základní informace o O2 TV

Cena předplatného
399 Kč
Možnost vyzkoušet zdarma
Ne
Možnost sledovat offline
Ne
Možnost sledovat na více zařízeních najednou
Ano
Rodičovský zámek
Ano
Český dabing a titulky
Ano
Vlastní pořady
Ano
Vlastní aplikace
Ano
Kvalita obrazu
4k
Studentská akce
Ne
Lze koupit jako dárkový poukaz?
Ano
Titulky pro nevidomé
Ano

Pokud zvažujete pořízení internetové televize, pravděpodobně tušíte, jaké nabízí výhody – možnost ukládání a zpětného přehrání pořadů, které vám v televizi utekly, široký výběr kanálů a především možnost sledování nejen na televizi, ale také třeba v mobilu nebo na tabletu. To vše platí i o O2TV. Pořady si můžete přehrávat i 7 dní zpětně, a to bez reklam, případně si je na až 30 dní uložit k pozdějšímu přehrání. Sportovní fanoušci se mohou těšit nejen na široký výběr sportovních kanálů, ale také možnost sledování více sportovních přenosů současně.

Na své si přijdete i v případě, že vás současná nabídka televizních stanic nezaujme. K dispozici je totiž v rámci předplatného také videotéka, na které naleznete na 2000 rozmanitých filmů a seriálů.

Co se týká ceny, ta je v prvních dvou měsících srovnatelná nejen s konkurenčními televizními stanicemi, ale také streamovacími službami, oproti kterým nabídne také živé přenosy a jednoduše mnohem větší množství obsahu. Těšit se můžete například na všechny stanice České televize, české komerční televize, zpravodajské a sportovní kanály či dětské televize, jako je Disney Channel a Nickelodeon. Další kanály si můžete ke svému tarifu přikupovat pomocí doplňkových balíčků.

Přestože O2TV nabídne rodičovský zámek, možnost sledování na více zařízeních a kvalitní titulky a dabing, některé funkce musíme oželet. Jde například o sledování offline, nedočkáme se bohužel ani původních pořadů, které jinde nenajdeme.

Cena předplatného

Cena internetové televize O2TV se liší dle počtu programů, potažmo zvoleného tarifu. Ty jsou dostupné celkem tři: Bronzový, stříbrný a zlatý. Zatímco bronzový kanál se 73 kanály je k dostání za pevnou částku 399 Kč měsíčně, zlatý a stříbrný tarif lze na první dva měsíce pořídit za zvýhodněnou cenu. V případě stříbrného kanálu se 118 kanály se jedná o zvýhodněnou cenu 399 Kč a posléze standardní cenu 549 Kč, za zlatý kanál se 145 kanály zaplatíme první dva měsíce 549 Kč měsíčně a poté 899 Kč měsíčně. 

Pokud vám nebude stačit nabídka programů, ale nevyplatí se vám přecházet na vyšší tarif, stačí pořídit některý z doplňkových balíčků. Ceny balíčků začínají na 100 Kč za měsíc. 

Jak funguje předplatné O2TV

O2 TV je internetová televize, která umožňuje sledování živých televizních vysílání, filmů, seriálů a sportovních událostí prostřednictvím internetového připojení na různých zařízeních, jako jsou chytré televizory, počítače, tablety, a chytré telefony. Funguje na principu OTT (Over The Top) služby, což znamená, že obsah je distribuován přes internet bez potřeby tradičního kabelového nebo satelitního televizního připojení.

Na rozdíl od čistě streamovacích služeb, jako jsou Netflix nebo Amazon Prime Video, které se zaměřují převážně na filmy, seriály a vlastní produkci bez živého vysílání, O2 TV nabízí širší spektrum obsahu včetně živých sportovních událostí, zpravodajství a televizních programů v reálném čase. 

Nabídka televizních stanic na O2TV

O2TV nabídne opravdu nespočet stanic, samozřejmě v závislosti na zvoleném tarifu. Mezi dostupnými kanály najdeme například: 

Nabídka televizních stanic na O2TV

O2TV nabídne opravdu nespočet stanic, samozřejmě v závislosti na zvoleném tarifu. Mezi dostupnými kanály najdeme například: 

 • ČT1
 • ČT2
 • Nova
 • Prima
 • O2 Sport
 • HBO
 • Discovery
 • National Geographic
 • CNN
 • Disney Channel
 • TLC
 • HGTV
 • Óčko
 • FilmBox
 • Nickelodenon
 • Disney Channel
 • BBC News
 • Další…

Co vše lze sledovat na O2TV

Pokud vám nebude vyhovovat současná nabídka pořadů a filmů na televizních kanálech, využít můžete také videotéky dostupné v rámci předplatného O2TV.


Oblíbené filmy na O2TV:

 • Teroristka
 • Vykoupení z věznice Shawshank
 • Sedm
 • Klub rváčů
 • Pelíšky
 • Temný rytíř
 • Matrix
 • Liga supermazlíčků
 • Vyšehrad: Film
 • Střídavka

Na jaké televizi můžu sledovat O2TV?

O2 TV můžete sledovat na klasické televizi přes O2 TV box, případně přímo v aplikaci O2 TV v chytrých televizích (Samsung, LG vyrobené po roce 2018, a Android/Google TV od značek jako Sharp, TCL, JVC, SONY, KIVI, Panasonic, Philips, UD, Blaupunkt s Androidem 9+).

Lze sledovat O2TV v zahraničí?

O2TV si můžete pohodlně pustit i v zahraničí. Avšak pozor, služba je dostupná pouze v zemích Evropské unie a Evropského hospodářského prostoru. Mimo EU nezbývá pro připojení na službu než využít VPN.

Alternativy

Alternativy k O2 TV zahrnují jiné internetové televizní služby, jako jsou T-Mobile TV, Telly, a Lepší TV. Tyto služby nabízejí různorodý obsah včetně filmů, seriálů, dokumentů a živých sportovních přenosů, ale mohou se navzájem lišit jak nabídkou kanálů, tak cenou a dostupnými funkcemi. 

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Netflix
9.9
/10
HD až Full HD (v závislosti na typu předplatného)
Ano
Ano
Ano
Od 199 Kč
Voyo
9.7
/10
4K UHD
Ne
Ano
Ano
Od 159 Kč
Amazon Prime
8.9
/10
4k Ultra HD
Ano
Ano
Ano
Od 79 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
Netflix logo

Netflix

Americká streamovací služba Netflix se drží už řádku let na prvních příčkách popularity. S rostoucí konkurencí dalších zahraničních, ale také tuzemských platforem mnoho diváků zvažuje, zda zvolit právě Netflix, či se raději poohlédnout po alternativě. S rozhodováním vám snad pomůže dnešní velká recenze, ve které najdete odpovědi na všechny své otázky. 

Hodnocení

9.9
/10
Obrovská nabídka filmů a seriálu
Exkluzivní pořady (originály Netflix)
Možnost sledovat offline
Funkční aplikace
Vysoká kompatibilita se zařízeními
Voyo logo

Voyo

Přestože v čele populárních streamovacích platforem se drží především zahraniční služby, jako je Netflix či HBO Max, oblíbená česká televize Nova nezůstala pozadu a přinesla na český trh kanál Voyo. Ten se po více než deseti letech fungování může pochlubit širokou nabídkou programů a titulů, původními pořady z vlastní produkce a nízkou cenou předplatného. Pokud zvažujete, zda si předplatné Voyo.cz pořídit, v následujících řádcích najdete naše hodnocení, zkušenosti a také odpovědi na nejčastější otázky.

Hodnocení

9.7
/10
Obrovské množství českých i zahraničních filmů a pořadů
Výborný dabing/titulky
Původní seriály a filmy televize Nova
Nové díly lze shlédnout 7 dní před premiérou v TV
2 zařízení v rámci jednoho předplatného
Bez reklam
Nízká cena
Zkušební sedmidenní lhůta
Amazon prime video logo

Amazon Prime

Pokud je vaším hlavním kritériem při výběru streamovací služby cena, možná už vám padla do oka platforma Amazon Prime. Ta se může pochlubit nejen bezkonkurenčně nízkými měsíčními poplatky, ale také řadou exkluzivních pořadů. I přes řadu výhod má však své mouchy, které mohou divácký zážitek značně znepříjemnit. V případě, že jste stále na vážkách, zda dát streamovací službě od amerického Amazonu šanci, vám s rozhodováním pomůže naše obsáhlá recenze. 

Hodnocení

8.9
/10
Exkluzivní pořady
Nízká cena
Bezplatná zkušební lhůta
Vysoká kompatibilita se zařízeními
Apple TV logo

Apple TV

Pokud patříte mezi majitele jablíčka, nejspíš jste zaregistrovali, že na trh se steamovacími službami vstoupil také Apple. Přestože nabídkou filmů a seriálů se gigantům, jako je Netflix nebo HBO Max, zatím nemůže rovnat, uživatele potěší celou řadou výhod, o kterých si u konkurence můžeme nechat jen zdát. Pokud stále váháte, jestli dát Apple TV+ šanci, definitivní odpověď možná najdete v naší dnešní recenzi. 

Hodnocení

8.5
/10
Vysoká kvalita pořadů
Při zakoupení produktů Apple až 3 měsíce zdarma
sedmidenní zkušební lhůta zdarma
Vysoké rozlišení a kvalita zvuku
Lze sdílet na šesti zařízeních
Možnost offline sledování

Finální shrnutí recenze

O2TV nabízí hned několik tarifů s možností dokoupení doplňkových balíčků s dalšími programy. Těšit se můžete nejen na televizní vysílání s možnost zpětného přehrání až 7 dní a ukládání pořadů na 30 dní, ale také vždy dostupnou videotéku, ve které na vás čeká na 2 000 titulů. Bohužel nenabízí zkušební verzi zdarma, oželet musíme také offline sledování pořadů. Poněkud zavádějící může být také cena, která je příjemně nízká pouze dva měsíce předplatného.

Výhody

Velký výběr tarifů a programů
Videotéka
Možnost sledování až na 3 zařízeních
Možnost sledování více sportovních přenosů současně
Jednoduché objednání

Nevýhody

Nelze sledovat offline
Cena je po dvou měsících vyšší
Nenabízí zkušební verzi zdarma

Hodnocení našeho týmu

8.5
/10
Cena předplatného:
7
/10
Osobní zkušenosti:
8
/10
Obsah a funkce služby:
9
/10

O2 TV

Cena předplatného:
399 Kč
Možnost vyzkoušet zdarma:
Ne

Často kladené dotazy k O2TV recenze: Naše i vaše osobní zkušenosti

Návody

TVTelo - redakceTVTelo - redakce

TVTelo - redakce

Aktualizováno: 24. 5. 2024

Jsme tým filmových nadšenců a expertů na streamovací služby, skládající se ze Zdeňka, Honzy a Ondry. Naše vášeň pro filmový průmysl a neustálé sledování nejnovějších trendů v oblasti streamování nás spojuje v jedinečný tým, který je zde, aby vám přinášel nejčerstvější informace z filmového průmyslu a odborné recenze streamovacích služeb.