Televizní program 3sat

Program 3sat logo
3sat
Dnes
17. 7. 2024
Zítra
18. 7. 2024
Pátek
19. 7. 2024
Sobota
20. 7. 2024
Neděle
21. 7. 2024
Pondělí
22. 7. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
23:50

Temno (1/6)

Seriál
00:35

Šéfka ženského fotbalu

01:10

10 před 10

Zábava
01:40

Vraždy u jezera: Navrátilec

Film
03:10

Vlakem po východním pobřeží Irska

Film
03:55

Inino cestování - Dublin

Dokument
04:40

Podél pobřeží Cambrian Coast ve Walesu

Dokument
05:25

Velmi britské, velmi chutné - kulinářská pobřežní cesta

Dokument
06:20

Tajemství Mistrů - Paula Modersohn-Becker

Dokument
07:00

Vášniví kempaři

Dokument
07:30

Panoráma Alp

08:00

Zprávy

08:05

Panoráma Alp

08:30

Zprávy

08:33

Panoráma Alp

09:00

Zprávy

09:05

Tajemství Mistrů - Paula Modersohn-Becker

Dokument
09:45

Italské umělecké mozaiky - díla věčnosti

Dokument
09:55

Zahájení Bregenzer Festspiele 2024

12:00

Vzrušující vodní světy - horská jezera v Korutanech

Dokument
12:15

Spotřebitelský magazín

Zábava
12:45

Volný čas

Zábava
13:15

Cesta po Rujaně

Dokument
14:00

Lotyšsko - kouzelný svět v srdci Pobaltí

Dokument
14:30

Rok na estonském ostrově Kihnu

Dokument
15:15

Finsko - léto u jezer

Dokument
16:00

Zažijte Gotland!

Dokument
17:30

Vlakem po severu Polska

Dokument
19:00

Zprávy

19:18

Předpověď počasí

19:20

Tajemství Mistrů - Paul Klee

Dokument
20:00

Zprávy

20:15

Vraždy u jezera: Čtvrtá žena

Film
21:45

Malebný Ausseerland

Dokument
22:00

Zprávy

22:25

Maria Wern

Seriál
23:50

Temno (2/6)

Seriál
23:50

Temno (2/6)

Seriál
00:35

10 před 10

Zábava
01:05

Vraždy u jezera: Čtvrtá žena

Film
02:35

Vlakem po severu Polska

Dokument
04:05

Rok na estonském ostrově Kihnu

Dokument
04:50

Cesta po Rujaně

Dokument
05:35

Lotyšsko - kouzelný svět v srdci Pobaltí

Dokument
06:05

Cestování se zážitky: Vlakem po Evropě - Interrail

Dokument
06:20

Tajemství Mistrů - Paul Klee

Dokument
07:00

Varování před bouří u Bodamského jezera

Film
07:30

Panoráma Alp

08:00

Zprávy

08:05

Panoráma Alp

08:30

Zprávy

08:33

Panoráma Alp

09:00

Zprávy

09:05

Tajemství Mistrů - Paul Klee

Dokument
09:45

Varování před bouří u Bodamského jezera

Film
10:15

Zažijte Gotland!

Dokument
11:45

Robert Stolz - hudba pro generace

Dokument
12:10

Spotřebitelský magazín

Zábava
12:40

Magazín pro zahrádkáře

Zábava
13:10

Krásné železniční tratě ve Švýcarsku: Glacier Express z Zermattu do Sv. Mořice

Dokument
13:50

Turistický ráj Švýcarsko (1/4)

Dokument
14:40

Turistický ráj Švýcarsko (2/4)

Dokument
15:30

Turistický ráj Švýcarsko (3/4)

Dokument
16:25

Turistický ráj Švýcarsko (4/4)

Dokument
17:15

Divoké Švýcarsko II: NP Beverin

Dokument
18:05

Divoké Švýcarsko II: NP Calancatal

Dokument
19:00

Zprávy

19:18

Předpověď počasí

19:20

Tajemství Mistrů - Max Liebermann

Dokument
20:00

Zprávy

20:15

Vraždy u jezera: Štvanice

Film
21:45

Vodní ráje Horního Rakouska - jezero Traunsee

Dokument
22:00

Zprávy

22:25

Maria Wern

Seriál
23:50

Temno (3/6)

Seriál
23:50

Temno (3/6)

Seriál
00:35

Zapp

Zábava
01:05

10 před 10

Zábava
01:35

Reportáž ze severu: Nový začátek ve vesnickém hostinci

Dokument
02:05

Turistický ráj Švýcarsko (1/4)

Dokument
02:55

Turistický ráj Švýcarsko (2/4)

Dokument
03:50

Turistický ráj Švýcarsko (3/4)

Dokument
04:40

Turistický ráj Švýcarsko (4/4)

Dokument
05:30

Krásné železniční tratě ve Švýcarsku: Glacier Express z Zermattu do Sv. Mořice

Dokument
06:20

Tajemství Mistrů - Max Liebermann

Dokument
07:00

Dovolená u Mosely

Dokument
07:30

Panoráma Alp

08:00

Zprávy

08:05

Panoráma Alp

08:30

Zprávy

08:33

Panoráma Alp

09:00

Zprávy

09:05

Tajemství Mistrů - Max Liebermann

Dokument
09:45

Dovolená u Mosely

Dokument
10:20

Vlak za vlakem

11:05

Šéfka ženského fotbalu

11:35

Sebeurčen!

Zábava
12:05

Kóma a návrat na trail

Dokument
12:35

Respekt kompaktně

Dokument
12:50

37 stupňů: Mladí Palestinci v Německu

Dokument
13:20

Dobrodružné prázdniny

Dokument
13:50

Afrika: Kontinent rozmanitosti (1/3)

Dokument
14:35

Afrika: Kontinent rozmanitosti (2/3)

Dokument
15:20

Afrika: Kontinent rozmanitosti (3/3)

Dokument
16:00

Královny savany

Dokument
16:45

Serengeti (1/3)

Dokument
17:30

Serengeti (2/3)

Dokument
18:15

Serengeti (3/3)

Dokument
19:00

Zprávy

19:18

Předpověď počasí

19:20

Tajemství Mistrů - Angelika Kauffmann

Dokument
20:00

Zprávy

20:15

Žena muže, který se vrátil domů

Film
21:45

Maria Wern

Seriál
23:10

Schnellová vyšetřuje: Život

Film
23:10

Schnellová vyšetřuje: Život

Film
00:40

10 před 10

Zábava
01:10

Televize A. Reschkeové

Zábava
01:40

Co je nového? - sestřih z pořadů

02:20

Hazel Brugger: Znáte tuto ženu?

Zábava
03:25

Eva Karl Faltermeier: TAXI. Hodiny běží.

Zábava
03:55

Alain Frei: All In

Zábava
04:25

Happy Hour s Tillem Reinerem

Zábava
06:20

Tajemství Mistrů - Angelika Kauffmann

Dokument
07:00

Dobrodružné prázdniny

Dokument
07:30

Panoráma Alp

09:00

Zprávy

09:05

Krásné železniční tratě ve Švýcarsku II: Centovalli-Express

Dokument
09:35

Jižní Tyrolsko

Zábava
09:55

Vídeňské lesy - zelené šperky

Dokument
10:40

Schönbrunn - pramen krásy

Film
11:30

Mozartova Vídeň

Dokument
12:15

Zábavná seznamka (2/10)

13:00

Zprávy

13:15

Poznámky z ciziny

Dokument
13:25

Napříč týdnem s Ch. Süssem

Zábava
14:10

Zemský magazín

Zábava
14:35

Umění a veteš

Zábava
15:05

Zahrada (8/10)

Zábava
15:30

Berlínské metro: Na kolejích do podzemí

Dokument
16:00

Nejúžasnější berlínská jezera, řeky a kanály

Dokument
17:30

Krausovy naděje

Film
19:00

Zprávy

19:18

Předpověď počasí

19:20

Kaminer Inside: Zámek Neuschwanstein

Dokument
20:00

Zprávy

20:15

Klasická hudba na náměstí Odeonsplatz 2024

Hudba
21:45

Hvězdy klasiky na Traunsee 2024

Hudba
23:25

Dirigentka

Film
23:25

Dirigentka

Film
01:35

Životní styl

Zábava
02:35

Studio sport

Zábava
03:35

Nejúžasnější berlínská jezera, řeky a kanály

Dokument
05:05

Berlínské metro: Na kolejích do podzemí

Dokument
05:35

Cestování: Siebengebirge

Dokument
06:15

Omán shora

Dokument
07:00

Science Talk

07:30

Panoráma Alp

09:00

Zprávy

09:05

Filozofická diskuze

10:05

Stojí za přečtení

11:05

Sabine Weissová - život fotografky

Dokument
12:00

Cesty kolem Wannsee

Dokument
12:45

Cestovní tipy: Münsterland

Dokument
13:00

Zprávy

13:20

Plitvice - země padajících jezer

Dokument
14:05

Naše divoké Švýcarsko: Ledovec Aletsch

Dokument
14:20

Příběhy švýcarských hotelů: Zámky Belle Époque

Dokument
15:10

Příběhy švýcarských hotelů: Tradiční městské paláce

Dokument
16:00

Příběhy švýcarských hotelů: Luxusní ubytování pro Brity

Dokument
16:55

Stalo se za bílého dne

Film
18:30

Švýcarsko: Vesnické obchody - strategie přežití

Dokument
19:00

Zprávy

19:08

Předpověď počasí

19:10

Noční vlak místo letadla?

19:40

Poklady světa

Dokument
20:00

Zprávy

20:15

Ústav

21:00

Christian Ehring: Antidiskuze

Zábava
21:45

Nikdo se mě nezeptal

Film
23:15

Přísaha

Film
23:15

Přísaha

Film
00:50

Afrika: Kontinent rozmanitosti (1/3)

Dokument
01:35

Afrika: Kontinent rozmanitosti (2/3)

Dokument
02:15

Afrika: Kontinent rozmanitosti (3/3)

Dokument
03:00

Královny savany

Dokument
03:45

Serengeti (1/3)

Dokument
04:30

Serengeti (2/3)

Dokument
05:15

Serengeti (3/3)

Dokument
06:00

Let nad Lucemburskem a Belgií

Dokument
06:20

Tajemství Mistrů - Angelika Kauffmann

Dokument
07:00

Bohatý soused Švýcarsko

Dokument
07:30

Panoráma Alp

08:00

Zprávy

08:05

Panoráma Alp

08:30

Zprávy

08:33

Panoráma Alp

09:00

Zprávy

09:05

Tajemství Mistrů - Angelika Kauffmann

Dokument
09:45

Bohatý soused Švýcarsko

Dokument
10:25

Serengeti: Čas začátku

Dokument
11:10

Serengeti: Čas migrace

Dokument
11:55

Pozvánka ke stolu v Graubündenu

Dokument
12:20

Spotřebitelský magazín

Zábava
12:50

Vzhůru do Gdaňsku!

Dokument
13:20

Dobrodružství na Watzmannu

Dokument
13:50

Krásné cíle: Jihovýchodní Asie (1/4)

Dokument
14:35

Krásné cíle: Jihovýchodní Asie (2/4)

Dokument
15:20

Krásné cíle: Jihovýchodní Asie (3/4)

Dokument
16:00

Krásné cíle: Jihovýchodní Asie (4/4)

Dokument
16:45

Asijští umělci v přežití z říše zvířat (1/3)

Dokument
17:30

Asijští umělci v přežití z říše zvířat (2/3)

Dokument
18:15

Asijští umělci v přežití z říše zvířat (3/3)

Dokument
19:00

Zprávy

19:18

Předpověď počasí

19:20

Kaminer Inside: Jaká je hudba Německa?

Dokument
20:00

Zprávy

20:15

Léto ledních medvědů

Dokument
21:00

Medvědi v Ťan-šanu

Dokument
21:45

Cestovní tipy: Uzbekistán

Dokument
22:00

Zprávy

22:25

Queer vítězí - sportovní utopie

Dokument
23:40

18+: Being Sascha

Dokument

O vysílání

Počet pořadů dnes
37

O stanici

Kategorie
Zahraniční, Dokumentární