Televizní program ARTE Germany

Program ARTE Germany logo
ARTE Germany
Dnes
18. 6. 2024
Zítra
19. 6. 2024
Čtvrtek
20. 6. 2024
Pátek
21. 6. 2024
Sobota
22. 6. 2024
Neděle
23. 6. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
23:25

Hledání zahrady Finzi-Continiů

Dokument
00:20

Zloději tub

Dokument
Premiéra
01:50

Damon Albarn - britský příběh

Dokument
02:45

M.C. Escher - cesta do nekonečnosti

Dokument
03:45

28 minut

Zábava
Premiéra
04:35

Athleticus 4 (6/30)

Dokument
Premiéra
05:05

S kompasem a chytrými nápady na širém moři

Dokument
05:30

Menu doby kamenné

Dokument
06:25

Zprávičky pro děti

06:30

Geo-reportáž: Ibis skalní - punker z Alp

07:25

Město, venkov, umění

Zábava
08:10

Město, venkov, umění

Zábava
09:00

NP Portugalska: Peneda-Geres

Dokument
09:50

NP Portugalska: Ria Formosa

Dokument
10:45

NP Portugalska: Serra da Estrela

Dokument
11:35

S kompasem a chytrými nápady na širém moři

Dokument
12:10

Co hýbe Evropou

12:40

Město, venkov, umění

Zábava
13:30

Město, venkov, umění

Zábava
14:15

Bídníci 20. století

Film
17:05

Princ - manžel: Ve stínu koruny

Dokument
18:05

S kompasem a chytrými nápady na širém moři

Dokument
18:35

Znovudobytí Skalistých hor (2/4)

Dokument
Premiéra
19:20

Zprávy Arte

19:40

Co hýbe Evropou

20:15

Zelené létání - cestování v budoucnosti

Dokument
Premiéra
21:40

Léto dokumentárních filmů na ARTE: Lidský život

21:45

Židovská svatební noc

Dokument
Premiéra
22:50

Libanon, loupež století

Dokument
Premiéra
22:50

Libanon, loupež století

Dokument
Premiéra
00:25

Tracks: Východ

Zábava
Premiéra
00:55

Dobrá matka

Film
02:40

Voda - bouřlivé Severní moře

Dokument
03:25

28 minut

Zábava
Premiéra
04:10

Athleticus 4 (7/30)

Dokument
Premiéra
04:15

S kompasem a chytrými nápady na širém moři

Dokument
05:05

S kompasem a chytrými nápady na širém moři

Dokument
05:30

Jak kočka dobyla svět

Dokument
06:25

Zprávičky pro děti

06:30

Geo-reportáž: Pyrenejští pastevci mezi nebem a zemí

07:25

Město, venkov, umění

Zábava
08:10

Město, venkov, umění

Zábava
09:00

Boj šimpanzů ngogo

Dokument
10:25

Tajemný svět zvířat: Mezi vlky

Dokument
11:10

Tajemný svět zvířat: Mezi vodou a lesem

Dokument
12:10

Co hýbe Evropou

12:40

Město, venkov, umění

Zábava
13:25

Město, venkov, umění

Zábava
14:15

Bounty

Film
16:25

Mel Gibson: Zbožňovaný a proklínaný

Dokument
17:20

S kompasem a chytrými nápady na širém moři

Dokument
17:50

Voda - tajemné Baltské moře

Dokument
18:35

Znovudobytí Skalistých hor (3/4)

Dokument
Premiéra
19:20

Zprávy Arte

19:40

Co hýbe Evropou

20:15

The Children Act

Film
21:55

Simon & Garfunkel: Dream Walker of Pop

Dokument
22:50

Simon & Garfunkel: Koncert v Central Parku 1981

Hudba
22:50

Simon & Garfunkel: Koncert v Central Parku 1981

Hudba
00:20

Cyrano z Bergeracu

Film
02:30

Rodolfův sen - škola v Andách

Dokument
03:15

28 minut

Zábava
Premiéra
04:05

Athleticus 4 (8/30)

Dokument
Premiéra
04:10

Psát dějiny

Dokument
05:30

Jak pes dobyl svět

Dokument
06:25

Zprávičky pro děti

06:30

Geo-reportáž: Foodtruckoví králové v newyorské Astorii

07:25

Město, venkov, umění

Zábava
08:10

Město, venkov, umění

Zábava
09:00

Pobřeží Ligurie

Dokument
09:50

Pobřeží Galicie

Dokument
10:45

Pobřeží Norska

Dokument
11:40

S kompasem a chytrými nápady na širém moři

Dokument
12:05

Co hýbe Evropou

12:40

Město, venkov, umění

Zábava
13:25

Město, venkov, umění

Zábava
14:10

Opravdu - Jette je mrtvá

Film
15:40

Dravec

Film
17:40

V záchranné akci na Velkém bariérovém útesu

Dokument
18:35

Znovudobytí Skalistých hor (4/4)

Dokument
Premiéra
19:20

Zprávy Arte

19:40

Co hýbe Evropou

20:15

Kielingův divoký svět

Dokument
20:55

Kielingův divoký svět

Dokument
21:40

Kielingův divoký svět

Dokument
22:25

Kielingův divoký svět

Dokument
23:10

Nona a její dcery (1/9)

Seriál
23:35

Nona a její dcery (2/9)

Seriál
23:35

Nona a její dcery (2/9)

Seriál
00:05

Nona a její dcery (3/9)

Seriál
00:35

Nona a její dcery (4/9)

Seriál
01:05

Nona a její dcery (5/9)

Seriál
01:30

Nona a její dcery (6/9)

Seriál
02:05

Nona a její dcery (7/9)

Seriál
02:30

Nona a její dcery (8/9)

Seriál
03:00

Nona a její dcery (9/9)

Seriál
03:30

28 minut

Zábava
Premiéra
04:15

Athleticus 4 (9/30)

Dokument
Premiéra
05:05

S kompasem a chytrými nápady na širém moři

Dokument
05:30

Madagaskar aneb Velký karneval chameleonů

Dokument
06:25

Zprávičky pro děti

06:35

Geo-reportáž: Vlkům na stopě

07:25

Město, venkov, umění

Zábava
08:10

Město, venkov, umění

Zábava
09:00

Geo-reportáž: Cholitas, létající Bolívijky

Premiéra
09:55

Cesty u polárního kruhu: Kystriksveien v Norsku

Dokument
10:45

Na cestách po Mallorce: MA-10

Dokument
11:40

S kompasem a chytrými nápady na širém moři

Dokument
12:10

Co hýbe Evropou

12:40

Město, venkov, umění

Zábava
13:25

Město, venkov, umění

Zábava
14:15

Nevěsta byla v černém

Film
16:00

Zahrada Finzi-Continiů

Film
17:50

Letní slunovrat v Norsku: Na jih od polárního kruhu

Dokument
18:35

Letní slunovrat v Norsku: Na sever od polárního kruhu

Dokument
19:20

Zprávy Arte

19:40

Co hýbe Evropou

20:15

Ve skutečnosti

Film
21:45

Nebezpečná pravda

Film
23:15

Podvodník

Film
23:15

Podvodník

Film
01:05

Hierro 2 (4/6)

Seriál
02:00

Červené světlo (9/10)

Seriál
02:50

Caspar David Friedrich - poutník mezi světy

Dokument
03:45

28 minut

Zábava
Premiéra
04:30

Athleticus 4 (10/30)

Dokument
Premiéra
05:15

Jane Fonda - rebelka v Hollywoodu

Dokument
06:10

Sigourney Weaverová - akční hrdinka a stylová ikona

Dokument
07:00

Geo-reportáž: Piemont - s mulami přes kopce a údolí

07:55

Geo-reportáž: Kalifornští stromolezci

08:50

Město, venkov, umění - speciál

Zábava
09:30

Město, venkov, umění - speciál

Zábava
10:10

Lahodná Apulie: Bari a NP Alta Murgia

Dokument
10:35

S kompasem a chytrými nápady na širém moři

Dokument
11:05

Mrňouskové v divočině: Sierra Nevada a poušť Tabernas

Dokument
11:50

NP Portugalska: Peneda-Geres

Dokument
12:45

NP Portugalska: Ria Formosa

Dokument
13:35

NP Portugalska: Serra da Estrela

Dokument
14:30

Tutanchamon, novinky z hrobky

Dokument
16:05

Ztracené království černých faraonů

Dokument
17:40

Reportáž Arte

Premiéra
18:35

Nejkrásnější ovce ve Wallisu

Dokument
19:20

Zprávy Arte

19:40

Geo-reportáž: Tapíři, zahradníci džungle

20:15

Hrob šamana

Dokument
Premiéra
21:05

Solná kněžna: Hallstatt a bílé zlato

Dokument
22:00

Světová kultura, světové umění, Louvre

Dokument
23:35

Ztrácíme kontrolu nad AI?

Dokument
23:35

Ztrácíme kontrolu nad AI?

Dokument
00:10

Magazín krátkých filmů

Zábava
Premiéra
01:05

Záběry z meteorologické kamery

Film
Premiéra
01:25

Byl jednou jeden film: 120 BPM

Dokument
02:15

Byl jednou jeden film: První zrádce

Dokument
03:10

28 minut

Zábava
Premiéra
04:00

Život Amišů

Dokument
05:10

S kompasem a chytrými nápady na širém moři

Dokument
05:40

Al Pacino - od obyčejného kluka k filmové legendě

Dokument
06:35

Mel Gibson: Zbožňovaný a proklínaný

Dokument
07:30

Chuť na lososa

Dokument
09:00

Magazín Arte Junior

Premiéra
09:15

Jsou invazní druhy lepší než jejich pověst?

Dokument
Premiéra
09:45

Twist

Zábava
Premiéra
10:15

S kompasem a chytrými nápady na širém moři

Dokument
10:45

Orient - kolébka křesťanství

Dokument
12:15

Nejnebezpečnější železniční tratě na světě: Tazara

Dokument
13:05

Nejnebezpečnější železniční tratě na světě: Andean Explorer/Peru

Dokument
14:00

Vražda v Orient expresu

Film
16:05

Anthony Perkins - ve stínu Psycha

Dokument
Premiéra
17:00

Lesk věcí - dvorní dodavatelé v zrcadle doby

Dokument
17:55

Martha Argerichová ve Varšavě

Film
18:40

Lahodná Apulie: Domy trullo

Dokument
19:10

Zprávy Arte

19:30

Kanada - návrat Černonožců

Dokument
Premiéra
20:15

Hrbáč

Film
22:15

D’Artagnan, mušketýr ve službách krále Slunce

Dokument
23:50

Finlandia - Sibeliova hymna svobody

Film
Premiéra

O vysílání

Počet pořadů dnes
29

O stanici

Kategorie
Zahraniční, Dokumentární