Televizní program Das Erste

Program Das Erste logo
Das Erste
Dnes
12. 6. 2024
Zítra
13. 6. 2024
Pátek
14. 6. 2024
Sobota
15. 6. 2024
Neděle
16. 6. 2024
Pondělí
17. 6. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
23:35

Maischbergerová

Zábava
00:50

Zprávy

01:00

Smrt v lepší společnosti: Volební kampaň

Film
02:33

Zprávy

02:35

Maischbergerová

Zábava
03:50

Hubert a Staller (115)

Seriál
04:43

Zprávy

04:45

Brisant

05:30

Ranní magazín

09:00

Zprávy

09:05

Hubert a Staller (116)

Seriál
09:55

Zprávy

10:00

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (214)

Zábava
10:30

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (746)

11:15

Bufet ARD

Zábava
12:00

Zprávy

12:10

Polední magazín

14:00

Zprávy

14:10

Červené růže (4000)

Seriál
15:00

Zprávy

15:03

Životem naživo!

16:15

Brisant

17:00

Zprávy

17:15

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (773)

18:00

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (774)

18:50

Policie pod Watzmannem (21)

Seriál
19:45

Sport před osmou

19:50

Počasí před osmou

19:55

Hospodářství před osmou

20:00

Zprávy

20:15

Jeanny - pátá dívka

Film
21:55

Plusmínus

22:25

Témata dne

23:00

Maischbergerová

Zábava
23:00

Maischbergerová

Zábava
00:15

Vzdor a loajalita - fenomén Sahry Wagenknechtové

Dokument
01:48

Zprávy

01:50

Jeanny - pátá dívka

Film
03:33

Zprávy

03:35

Maischbergerová

Zábava
04:50

Momentky z Německa

04:58

Zprávy

05:00

Plusmínus

05:30

Ranní magazín

09:00

Zprávy

09:05

Hubert bez Stallera (117)

Seriál
09:55

Zprávy

10:00

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (215)

Zábava
10:30

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (747)

11:15

Bufet ARD

Zábava
12:00

Zprávy

12:10

Polední magazín

14:00

Zprávy

14:10

Červené růže (4001)

Seriál
15:00

Zprávy

15:03

Životem naživo!

16:15

Brisant

17:00

Zprávy

17:15

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (775)

18:00

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (776)

18:50

V plném porozumění - mladí doktoři (384/6)

Seriál
19:45

Sport před osmou

19:50

Počasí před osmou

19:55

Hospodářství před osmou

20:00

Zprávy

20:15

Kriminálka Bolzano: Rodinná čest

Film
21:45

Monitor

22:15

Témata dne

22:50

Extra 3

23:35

Babbel net!

23:35

Babbel net!

00:05

Zprávy

00:15

Kriminálka Bolzano: Rodinná čest

Film
01:48

Zprávy

01:50

Konto (2)

Film
03:20

Extra 3

04:05

Brisant

04:50

Momentky z Německa

04:58

Zprávy

05:00

Monitor

05:30

Ranní magazín

09:00

Zprávy

09:05

Hubert bez Stallera (118)

Seriál
09:55

Zprávy

10:00

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (216)

Zábava
10:30

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (748)

11:15

Bufet ARD

Zábava
12:00

Zprávy

12:10

Polední magazín

14:00

Zprávy

14:10

Červené růže (4002)

Seriál
15:00

Zprávy

15:03

Životem naživo!

16:15

Brisant

17:00

Zprávy

17:15

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (777)

18:00

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (778)

18:50

TV kvíz: Olympijská varianta (478)

Zábava
19:45

Vědomosti před osmou - budoucnost

19:50

Počasí před osmou

19:55

Hospodářství před osmou

20:00

Zprávy

20:15

Holka z pohřební služby - Dva a půl mrtvého

Film
21:45

Volejte policii 110: Kruhy

Film
23:15

Témata dne

23:50

My jsme vždy nahoře (1)

Seriál
23:50

My jsme vždy nahoře (1)

Seriál
00:35

My jsme vždy nahoře (2)

Seriál
01:20

My jsme vždy nahoře (3)

Seriál
02:05

My jsme vždy nahoře (4)

Seriál
02:53

Zprávy

02:55

Holka z pohřební služby - Dva a půl mrtvého

Film
04:25

Babbel net!

04:58

Zprávy

05:00

Brisant

05:30

My Move 3 - tanec tvého života (9/20)

05:55

My Move 3 - tanec tvého života (10/20)

06:20

Skřítek pana Edera (40)

06:45

Skřítek pana Edera (41)

07:05

Ovečka Shaun

07:15

Anna a divoká zvířata

Dokument
07:40

Anna a domácí mazlíčci: Speciál

Dokument
07:55

Checker Tobi

08:20

Věda pro děti

Zábava
08:45

Děvět a půl

08:55

Zrnka pepře (257)

09:20

Zrnka pepře (258)

09:45

Zprávy

09:50

Nosorožec, zebra & spol. (319)

10:35

Nosorožec, zebra & spol. (320)

11:25

Zprávy

11:30

Na počest krále

14:05

Čtyřúhelník

Film
15:30

Římské léto

Film
17:00

Zprávy

17:05

ME ve fotbalu

18:00

ME ve fotbalu: Španělsko - Chorvatsko

20:00

Zprávy

20:15

ME ve fotbalu

21:00

ME ve fotbalu: Itálie - Albánie

23:30

ME ve fotbalu - hospodský kvíz

23:30

ME ve fotbalu - hospodský kvíz

00:30

Nedělní zamyšlení

00:35

My jsme vždy nahoře (5)

Seriál
01:20

My jsme vždy nahoře (6)

Seriál
02:05

My jsme vždy nahoře (7)

Seriál
02:55

My jsme vždy nahoře (8)

Seriál
03:48

Zprávy

03:50

Římské léto

Film
05:23

Zprávy

05:25

Momentky z Německa

05:30

Nejmilejší chlupatí přátelé - dobrodružství v psí škole (7)

05:45

Nejmilejší chlupatí přátelé - dobrodružství v psí škole (8)

05:55

#WIR - přátelství bez hranic

06:00

Nebojácné! - skutečné hrdinky (16)

Seriál
06:05

Klub pro děti

07:05

Houslový klíč

Film
08:35

Zvířata až po střechu (3)

Dokument
09:00

Zvířata až po střechu (4)

Dokument
09:30

Vysílání s myší

Zábava
10:00

Zprávy

10:03

Zas a znovu v neděli (1)

Zábava
12:00

Zprávy

12:03

Tiskový klub

12:45

Evropský magazín

13:15

Angličtí bobři - efekt chaosu

Dokument
14:00

Zprávy

14:03

Zralí pro ostrov - Katharina a Dánové

Film
15:30

Hovězí z jídelního lístku

Film
17:00

Brisant

17:44

Německá televizní loterie

17:45

Zprávy

18:00

Zpravodajství z Berlína

18:30

Zrcadlo světa

19:15

Broken Britain

20:00

Zprávy

20:15

Volejte policii 110: Pro Janinu

Film
21:45

Místo činu: Krycí jméno Kidon

Film
23:15

Témata dne

23:35

Tituly, teze, temperamenty

Zábava
23:35

Tituly, teze, temperamenty

Zábava
00:05

Svátek matek

Film
01:58

Zprávy

02:00

Hovězí z jídelního lístku

Film
03:33

Zprávy

03:35

Tituly, teze, temperamenty

Zábava
04:05

Brisant

04:43

Zprávy

04:45

Zrcadlo světa

05:30

Ranní magazín

09:00

Zprávy

09:05

Hubert bez Stallera (119)

Seriál
09:55

Zprávy

10:00

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (217)

Zábava
10:30

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (749)

11:15

Bufet ARD

Zábava
12:00

Zprávy

12:10

Polední magazín

14:00

Zprávy

14:03

Král vinařů (1)

Seriál
14:45

Král vinařů (2)

Seriál
15:30

Štěstí na dohled

Film
17:00

Zprávy

17:15

Brisant

18:00

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (779)

18:50

Vraždy na severu (136)

Seriál
19:45

Vědomosti před osmou - budoucnost

19:50

Počasí před osmou

19:55

Hospodářství před osmou

20:00

Zprávy

20:15

ME ve fotbalu

21:00

ME ve fotbalu: Rakousko - Francie

23:30

ME ve fotbalu - hospodský kvíz

O vysílání

Počet pořadů dnes
34

O stanici

Kategorie
Zahraniční