Televizní program History (Czech Republic)

Program History (Czech Republic) logo
History (Czech Republic)
Dnes
17. 7. 2024
Zítra
18. 7. 2024
Pátek
19. 7. 2024
Sobota
20. 7. 2024
Neděle
21. 7. 2024
Pondělí
22. 7. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
23:55

Z ohnivé výhně IX (7)

00:40

Prokletí ostrova Oak XI (8)

01:25

Válka skladů V (10)

01:45

Válka skladů V (11)

02:10

Válka skladů V (12)

02:35

Mistři aukcí III (19)

03:00

Mistři aukcí III (20)

03:20

Hvězdy zastavárny XVI (15)

03:45

Vetřelci dávnověku XV (4)

04:30

Nevysvětlitelná tajemství: Záhady vesmíru (1)

05:15

Hvězdy zastavárny XXIV (15)

06:00

Mistři aukcí III (21)

06:20

Mistři aukcí III (22)

06:40

Z ohnivé výhně IX (3)

07:25

Hvězdy zastavárny XXIV (15)

08:10

Mistři aukcí IV (26)

08:30

Mistři aukcí V (1)

08:50

Mistři aukcí V (2)

09:15

Z ohnivé výhně IV (15)

09:55

Válka skladů V (13)

10:15

Válka skladů V (14)

10:40

Válka skladů V (15)

11:05

Z ohnivé výhně IV (13)

11:45

Hvězdy zastavárny XX (18)

12:30

Prokletí ostrova Oak XI (8)

13:15

Vetřelci dávnověku XV (13)

13:55

Vetřelci dávnověku XV (4)

14:40

Nevysvětlitelná tajemství: Záhady vesmíru (1)

15:20

Mistři aukcí V (3)

15:40

Mistři aukcí V (4)

16:00

Mistři aukcí V (5)

16:25

Hvězdy zastavárny XVI (24)

16:45

Hvězdy zastavárny XXIV (16)

17:25

Prokletí ostrova Oak XI (9)

18:10

Vetřelci dávnověku XIV (13)

18:50

Válka skladů IV (4)

19:10

Válka skladů IV (5)

19:35

Z ohnivé výhně X (7)

20:15

Vetřelci dávnověku: Speciální prezentace (3)

Premiéra
21:45

Důkaz tam je III (2)

22:30

Neuvěřitelné s Danem Aykroydem (2)

23:15

Z ohnivé výhně IV (13)

23:55

Z ohnivé výhně X (7)

23:55

Z ohnivé výhně X (7)

00:40

Prokletí ostrova Oak XI (9)

01:25

Válka skladů V (13)

01:45

Válka skladů V (14)

02:10

Válka skladů V (15)

02:35

Mistři aukcí III (21)

03:00

Mistři aukcí III (22)

03:20

Hvězdy zastavárny XVI (24)

03:45

Vetřelci dávnověku: Speciální prezentace (3)

05:15

Hvězdy zastavárny XXIV (16)

06:00

Mistři aukcí III (23)

06:20

Mistři aukcí III (24)

06:40

Z ohnivé výhně IV (13)

07:25

Hvězdy zastavárny XXIV (16)

08:10

Mistři aukcí V (3)

08:30

Mistři aukcí V (4)

08:50

Mistři aukcí V (5)

09:15

Válka skladů IV (4)

09:35

Válka skladů IV (5)

09:55

Válka skladů V (16)

10:15

Válka skladů V (17)

10:40

Válka skladů V (18)

11:05

Z ohnivé výhně IX (5)

11:45

Hvězdy zastavárny XX (19)

12:30

Prokletí ostrova Oak XI (9)

13:15

Vetřelci dávnověku: Speciální prezentace (3)

14:40

Důkaz tam je III (2)

15:20

Mistři aukcí V (6)

15:40

Mistři aukcí V (7)

16:00

Mistři aukcí V (8)

16:25

Hvězdy zastavárny XVI (25)

16:45

Hvězdy zastavárny XXIV (17)

17:25

Prokletí ostrova Oak XI (10)

18:10

Vetřelci dávnověku: Speciální prezentace (3)

19:35

Z ohnivé výhně IV (11)

20:15

Vetřelci dávnověku XV (5)

21:00

Prokletí ranče Skinwalker IV (6)

21:45

Vetřelci dávnověku XIV (3)

22:30

Důkaz tam je III (16)

23:15

Z ohnivé výhně IX (5)

23:55

Z ohnivé výhně IV (11)

23:55

Z ohnivé výhně IV (11)

00:40

Prokletí ostrova Oak XI (10)

01:25

Válka skladů V (16)

01:45

Válka skladů V (17)

02:10

Válka skladů V (18)

02:35

Mistři aukcí III (23)

03:00

Mistři aukcí III (24)

03:20

Hvězdy zastavárny XVI (25)

03:45

Vetřelci dávnověku XV (5)

04:30

Prokletí ranče Skinwalker IV (6)

05:15

Hvězdy zastavárny XXIV (17)

06:00

Mistři aukcí III (25)

06:20

Mistři aukcí III (26)

06:40

Z ohnivé výhně IX (5)

07:25

Hvězdy zastavárny XXIV (17)

08:10

Mistři aukcí V (6)

08:30

Mistři aukcí V (7)

08:50

Mistři aukcí V (8)

09:15

Válka skladů XV (12)

09:35

Válka skladů XV (13)

09:55

Válka skladů V (19)

10:15

Válka skladů V (20)

10:40

Válka skladů IV (1)

11:05

Z ohnivé výhně IX (14)

11:45

Hvězdy zastavárny XX (20)

12:30

Prokletí ostrova Oak XI (10)

13:15

Vetřelci dávnověku XV (5)

13:55

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (11)

14:40

Vetřelci dávnověku XIV (3)

15:20

Mistři aukcí V (9)

15:40

Mistři aukcí V (10)

16:00

Mistři aukcí V (11)

16:25

Hvězdy zastavárny XVI (26)

16:45

Hvězdy zastavárny XXIV (18)

17:25

Prokletí ostrova Oak XI (11)

18:10

Jak se tohle dá vysvětlit? II (16)

18:30

Jak se tohle dá vysvětlit? II (17)

18:50

Vetřelci dávnověku: Dokonalý důkaz (4)

19:35

Z ohnivé výhně IV (12)

20:15

Vetřelci dávnověku XI (4)

21:00

Vetřelci dávnověku XI (5)

21:45

Vetřelci dávnověku XIV (7)

22:30

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (21)

23:15

Z ohnivé výhně IX (14)

23:55

Z ohnivé výhně IV (12)

23:55

Z ohnivé výhně IV (12)

00:40

Prokletí ostrova Oak XI (11)

01:25

Válka skladů V (19)

01:45

Válka skladů V (20)

02:10

Válka skladů IV (1)

02:35

Mistři aukcí III (25)

03:00

Mistři aukcí III (26)

03:20

Hvězdy zastavárny XVI (26)

03:45

Vetřelci dávnověku XI (5)

04:30

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (21)

05:15

Hvězdy zastavárny XXIV (18)

06:00

Mistři aukcí III (25)

06:20

Mistři aukcí III (26)

06:40

Z ohnivé výhně IX (14)

07:25

Hvězdy zastavárny XXIV (18)

08:05

Válka dopravců VIII (7)

08:25

Hvězdy zastavárny XVII (20)

08:45

Hvězdy zastavárny XVI (9)

09:10

Z ohnivé výhně IV (14)

09:50

Z ohnivé výhně IX (19)

10:35

Válka skladů XIV (6)

10:55

Válka skladů XIV (7)

11:15

Válka skladů XIV (8)

11:35

Mistři aukcí III (15)

12:00

Mistři aukcí III (12)

12:20

Mistři aukcí III (13)

12:40

Vetřelci dávnověku XI (4)

13:25

Vetřelci dávnověku XV (18)

14:10

Vetřelci dávnověku XVI (6)

14:55

Hvězdy zastavárny XVII (11)

15:15

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (6)

15:55

Ranč mimozemšťanů III (1)

16:40

Hvězdy zastavárny XXIV (9)

17:20

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (4)

18:05

Vetřelci dávnověku XIV (3)

18:45

Zapomenuté megastavby II (12)

19:30

Jak se tohle dá vysvětlit? II (21)

19:50

Jak se tohle dá vysvětlit? II (22)

20:15

Vetřelci dávnověku XIV (5)

21:00

Nostradamus: Odhalená proroctví pro 21. století (1)

22:30

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (22)

23:15

Zapomenuté megastavby II (12)

23:55

Vetřelci dávnověku XIV (3)

23:55

Vetřelci dávnověku XIV (3)

00:40

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (6)

01:25

Ranč mimozemšťanů III (1)

02:10

Válka skladů V (19)

02:35

Válka skladů V (20)

03:00

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (22)

03:45

Vetřelci dávnověku XIV (5)

04:30

Z ohnivé výhně IV (14)

05:15

Hvězdy zastavárny XXIV (9)

06:00

Mistři aukcí III (27)

06:40

Hvězdy zastavárny XXIII (5)

07:25

Z ohnivé výhně IV (15)

08:05

Mistři aukcí III (11)

08:25

Hvězdy zastavárny XVI (10)

08:45

Hvězdy zastavárny XVI (11)

09:10

Z ohnivé výhně IV (16)

09:50

Z ohnivé výhně IV (17)

10:35

Válka skladů XIV (9)

10:55

Válka skladů XIV (10)

11:15

Válka skladů XV (18)

11:35

Mistři aukcí III (16)

12:00

Hvězdy zastavárny XXIII (9)

12:40

Vetřelci dávnověku XIV (5)

13:25

Nostradamus: Odhalená proroctví pro 21. století (1)

14:55

Hvězdy zastavárny XVII (12)

15:15

Vetřelci dávnověku XV (8)

15:55

Ranč mimozemšťanů III (2)

16:40

Hvězdy zastavárny XXIV (10)

17:20

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (22)

18:05

Prokletí ranče Skinwalker IV (2)

18:45

Zapomenuté megastavby II (13)

19:30

Z ohnivé výhně IX (8)

20:15

Vetřelci dávnověku XIV (6)

21:00

Velké útěky s Morganem Freemanem (2)

21:45

Neuvěřitelné s Danem Aykroydem (8)

22:30

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (23)

23:15

Zapomenuté megastavby II (13)

23:55

Vetřelci dávnověku: Dokonalý důkaz (1)

23:55

Vetřelci dávnověku: Dokonalý důkaz (1)

00:40

Vetřelci dávnověku XV (8)

01:25

Ranč mimozemšťanů III (2)

02:10

Válka skladů XV (1)

02:35

Válka skladů XV (2)

03:00

Z ohnivé výhně IX (8)

03:45

Vetřelci dávnověku XIV (6)

04:30

Z ohnivé výhně IV (16)

05:15

Hvězdy zastavárny XXIV (10)

06:00

Mistři aukcí III (27)

06:20

Mistři aukcí IV (1)

06:40

Z ohnivé výhně IX (8)

07:25

Hvězdy zastavárny XX (12)

08:10

Mistři aukcí V (9)

08:30

Mistři aukcí V (10)

08:50

Mistři aukcí V (11)

09:15

Vetřelci dávnověku XIV (6)

09:55

Válka skladů IV (2)

10:15

Válka skladů IV (3)

10:40

Válka skladů IV (4)

11:05

Z ohnivé výhně IX (15)

11:45

Hvězdy zastavárny XXIV (1)

12:30

Prokletí ostrova Oak XI (11)

13:15

Vetřelci dávnověku XIV (6)

13:55

Velké útěky s Morganem Freemanem (2)

14:40

Neuvěřitelné s Danem Aykroydem (2)

15:20

Mistři aukcí V (12)

15:40

Mistři aukcí V (13)

16:00

Mistři aukcí V (14)

16:25

Hvězdy zastavárny XVI (27)

16:45

Hvězdy zastavárny XXIV (19)

17:25

Prokletí ostrova Oak XI (12)

18:10

Neuvěřitelné s Danem Aykroydem (2)

18:50

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (5)

19:35

Z ohnivé výhně IV (13)

20:15

Hvězdy zastavárny XXIV (22)

Premiéra
21:00

Největší záhady historie V (5)

Premiéra
21:45

Největší záhady historie IV (18)

22:30

Největší záhady historie IV (19)

23:15

Z ohnivé výhně IX (15)

23:55

Z ohnivé výhně IV (13)

O vysílání

Počet pořadů dnes
43

O stanici

Kategorie
České, Dokumentární