Televizní program History (Czech Republic)

Program History (Czech Republic) logo
History (Czech Republic)
Dnes
18. 6. 2024
Zítra
19. 6. 2024
Čtvrtek
20. 6. 2024
Pátek
21. 6. 2024
Sobota
22. 6. 2024
Neděle
23. 6. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
23:55

Z ohnivé výhně IX (12)

00:40

Prokletí ranče Skinwalker IV (10)

01:25

Válka skladů XV (2)

01:45

Válka skladů XV (3)

02:10

Válka skladů XV (4)

02:35

Mistři aukcí II (3)

03:00

Mistři aukcí II (4)

03:20

Hvězdy zastavárny XVII (14)

03:45

Hvězdy zastavárny XXIV (23)

04:30

Z ohnivé výhně IX (4)

05:15

Hvězdy zastavárny XX (14)

06:00

Mistři aukcí II (5)

06:20

Mistři aukcí II (6)

06:40

Z ohnivé výhně IX (15)

07:25

Hvězdy zastavárny XX (14)

08:10

Mistři aukcí II (16)

08:30

Mistři aukcí II (17)

08:50

Mistři aukcí II (18)

09:15

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (5)

09:55

Válka skladů XV (5)

10:15

Válka skladů XV (6)

10:40

Válka skladů XV (7)

11:05

Z ohnivé výhně IV (14)

11:45

Hvězdy zastavárny XXIV (17)

12:30

Prokletí ranče Skinwalker IV (10)

13:15

Vetřelci dávnověku XV (13)

13:55

Z ohnivé výhně IV (12)

14:40

Největší záhady historie IV (12)

15:20

Mistři aukcí II (19)

15:40

Mistři aukcí II (20)

16:00

Mistři aukcí II (21)

16:25

Hvězdy zastavárny XVII (15)

16:45

Hvězdy zastavárny XX (15)

17:25

Prokletí ranče Skinwalker IV (11)

18:10

Vetřelci dávnověku XIV (7)

18:50

Z ohnivé výhně IX (3)

19:35

Z ohnivé výhně IX (13)

20:15

Největší záhady historie IV (5)

21:00

Důkaz tam je III (9)

21:45

Prokletí ostrova Oak XI (23)

Premiéra
22:30

Vetřelci dávnověku XIV (8)

23:15

Z ohnivé výhně IV (14)

23:55

Z ohnivé výhně IX (13)

23:55

Z ohnivé výhně IX (13)

00:40

Prokletí ranče Skinwalker IV (11)

01:25

Válka skladů XV (5)

01:45

Válka skladů XV (6)

02:10

Válka skladů XV (7)

02:35

Mistři aukcí II (5)

03:00

Mistři aukcí II (6)

03:20

Hvězdy zastavárny XVII (15)

03:45

Největší záhady historie IV (5)

04:30

Důkaz tam je III (9)

05:15

Hvězdy zastavárny XX (15)

06:00

Mistři aukcí II (7)

06:20

Mistři aukcí II (8)

06:40

Z ohnivé výhně IV (14)

07:25

Hvězdy zastavárny XX (15)

08:10

Mistři aukcí II (19)

08:30

Mistři aukcí II (20)

08:50

Mistři aukcí II (21)

09:15

Z ohnivé výhně IX (3)

09:55

Válka skladů XV (8)

10:15

Válka skladů XV (9)

10:40

Válka skladů XV (10)

11:05

Z ohnivé výhně IX (20)

11:45

Hvězdy zastavárny XXIV (18)

12:30

Prokletí ranče Skinwalker IV (11)

13:15

Vetřelci dávnověku XV (9)

13:55

Důkaz tam je III (9)

14:40

Prokletí ostrova Oak XI (23)

15:20

Mistři aukcí II (22)

15:40

Mistři aukcí II (23)

16:00

Mistři aukcí II (24)

16:25

Hvězdy zastavárny XVII (16)

16:45

Hvězdy zastavárny XX (16)

17:25

Prokletí ranče Skinwalker IV (12)

18:10

Vetřelci dávnověku XV (2)

18:50

Válka skladů V (14)

19:10

Válka skladů V (15)

19:35

Z ohnivé výhně IV (12)

20:15

Vetřelci dávnověku XI (12)

21:45

Vetřelci dávnověku XIV (18)

22:30

Důkaz tam je III (6)

23:15

Z ohnivé výhně IX (20)

23:55

Z ohnivé výhně IV (12)

23:55

Z ohnivé výhně IV (12)

00:40

Prokletí ranče Skinwalker IV (12)

01:25

Válka skladů XV (8)

01:45

Válka skladů XV (9)

02:10

Válka skladů XV (10)

02:35

Mistři aukcí II (7)

03:00

Mistři aukcí II (8)

03:20

Hvězdy zastavárny XVII (16)

03:45

Vetřelci dávnověku XI (12)

05:15

Hvězdy zastavárny XX (16)

06:00

Mistři aukcí II (9)

06:20

Mistři aukcí II (10)

06:40

Z ohnivé výhně IX (20)

07:25

Hvězdy zastavárny XX (16)

08:10

Mistři aukcí II (22)

08:30

Mistři aukcí II (23)

08:50

Mistři aukcí II (24)

09:15

Válka skladů V (14)

09:35

Válka skladů V (15)

09:55

Válka skladů XV (11)

10:15

Válka skladů XV (12)

10:40

Válka skladů XV (13)

11:05

Z ohnivé výhně IX (17)

11:45

Hvězdy zastavárny XXIV (19)

12:30

Prokletí ranče Skinwalker IV (12)

13:15

Vetřelci dávnověku XI (12)

14:40

Vetřelci dávnověku XIV (18)

15:20

Mistři aukcí II (25)

15:40

Mistři aukcí II (26)

16:00

Mistři aukcí III (1)

16:25

Hvězdy zastavárny XVII (17)

16:45

Hvězdy zastavárny XX (17)

17:25

Prokletí ranče Skinwalker IV (13)

18:10

Vetřelci dávnověku XI (12)

19:35

Z ohnivé výhně IX (2)

20:15

Vetřelci dávnověku XIV (16)

21:00

Prokletí ranče Skinwalker IV (2)

21:45

Soudný den: 10 způsobů, jak skončí svět (2)

22:30

Důkaz tam je III (12)

23:15

Z ohnivé výhně IX (17)

23:55

Z ohnivé výhně IX (2)

23:55

Z ohnivé výhně IX (2)

00:40

Prokletí ranče Skinwalker IV (13)

01:25

Válka skladů XV (11)

01:45

Válka skladů XV (12)

02:10

Válka skladů XV (13)

02:35

Mistři aukcí II (9)

03:00

Mistři aukcí II (10)

03:20

Hvězdy zastavárny XVII (17)

03:45

Vetřelci dávnověku XIV (16)

04:30

Prokletí ranče Skinwalker IV (2)

05:15

Hvězdy zastavárny XX (17)

06:00

Mistři aukcí II (11)

06:20

Mistři aukcí II (12)

06:40

Z ohnivé výhně IX (17)

07:25

Hvězdy zastavárny XX (17)

08:10

Mistři aukcí II (25)

08:30

Mistři aukcí II (26)

08:50

Mistři aukcí III (1)

09:15

Válka skladů V (16)

09:35

Válka skladů V (17)

09:55

Válka skladů XV (14)

10:15

Válka skladů XV (15)

10:40

Válka skladů XV (16)

11:05

Z ohnivé výhně IV (15)

11:45

Hvězdy zastavárny XXIV (20)

12:30

Prokletí ranče Skinwalker IV (13)

13:15

Vetřelci dávnověku XIV (16)

13:55

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (7)

14:40

Soudný den: 10 způsobů, jak skončí svět (2)

15:20

Mistři aukcí III (2)

15:40

Mistři aukcí III (3)

16:00

Mistři aukcí III (4)

16:25

Hvězdy zastavárny XVII (18)

16:45

Hvězdy zastavárny XX (18)

17:25

Prokletí ranče Skinwalker IV (14)

18:10

Důkaz tam je III (12)

18:50

Vetřelci dávnověku VIII (10)

19:35

Z ohnivé výhně IX (3)

20:15

Vetřelci dávnověku XIV (17)

21:00

Vetřelci dávnověku XIV (18)

21:45

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (4)

22:30

Za rančem Skinwalker (8)

23:15

Z ohnivé výhně IV (15)

23:55

Z ohnivé výhně IX (3)

23:55

Z ohnivé výhně IX (3)

00:40

Prokletí ranče Skinwalker IV (14)

01:25

Válka skladů XV (14)

01:45

Válka skladů XV (15)

02:10

Válka skladů XV (16)

02:35

Mistři aukcí II (11)

03:00

Mistři aukcí II (12)

03:20

Hvězdy zastavárny XVII (18)

03:45

Vetřelci dávnověku XIV (18)

04:30

Za rančem Skinwalker (8)

05:15

Hvězdy zastavárny XX (18)

06:00

Mistři aukcí III (9)

06:20

Mistři aukcí III (10)

06:40

Z ohnivé výhně IV (15)

07:25

Hvězdy zastavárny XX (18)

08:05

Válka dopravců VIII (3)

08:25

Hvězdy zastavárny XVII (4)

08:45

Hvězdy zastavárny XVII (5)

09:10

Z ohnivé výhně IV (19)

09:50

Z ohnivé výhně IV (20)

10:35

Válka skladů XV (3)

10:55

Válka skladů XV (4)

11:15

Válka skladů XV (5)

11:35

Mistři aukcí III (7)

12:00

Mistři aukcí III (26)

12:20

Mistři aukcí III (27)

12:40

Vetřelci dávnověku XIV (17)

13:25

Vetřelci dávnověku XV (12)

14:10

Vetřelci dávnověku XVI (2)

14:55

Hvězdy zastavárny XVII (3)

15:15

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem II (7)

15:55

Záhady největších pokladů světa III (3)

16:40

Hvězdy zastavárny XXIV (1)

17:20

Za rančem Skinwalker (8)

18:05

Vetřelci dávnověku XI (14)

19:30

Důkaz tam je III (7)

20:15

Vetřelci dávnověku XIV (15)

21:00

UFO: Přísně tajné svazky o mimozemšťanech

22:30

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (12)

23:15

Zapomenuté megastavby II (11)

23:55

Vetřelci dávnověku XI (14)

23:55

Vetřelci dávnověku XI (14)

00:40

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem II (7)

01:25

Záhady největších pokladů světa III (3)

02:10

Válka skladů V (2)

02:35

Válka skladů V (3)

03:00

Důkaz tam je III (7)

03:45

Vetřelci dávnověku XIV (15)

04:30

Z ohnivé výhně IV (19)

05:15

Hvězdy zastavárny XXIV (1)

06:00

Mistři aukcí III (11)

06:20

Mistři aukcí III (12)

06:40

Hvězdy zastavárny XXIII (15)

07:25

Z ohnivé výhně IX (6)

08:05

Mistři aukcí III (7)

08:25

Hvězdy zastavárny XVII (6)

08:45

Hvězdy zastavárny XVII (7)

09:10

Z ohnivé výhně IX (7)

09:50

Z ohnivé výhně IX (8)

10:35

Válka skladů XV (6)

10:55

Válka skladů XV (7)

11:15

Válka skladů XV (8)

11:35

Mistři aukcí III (8)

12:00

Hvězdy zastavárny XXIII (21)

12:40

Vetřelci dávnověku XIV (15)

13:25

UFO: Přísně tajné svazky o mimozemšťanech

14:55

Hvězdy zastavárny XVII (4)

15:15

Vetřelci dávnověku XV (4)

15:55

Záhady největších pokladů světa III (4)

16:40

Hvězdy zastavárny XXIV (3)

17:20

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (12)

18:05

Za rančem Skinwalker (7)

18:45

Zapomenuté megastavby II (3)

19:30

Z ohnivé výhně IX (7)

20:15

Vetřelci dávnověku XIV (17)

21:00

Největší loupeže s Piercem Brosnanem (6)

21:45

Neuvěřitelné s Danem Aykroydem (4)

22:30

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem II (4)

23:15

Zapomenuté megastavby II (3)

23:55

Vetřelci dávnověku VIII (7)

O vysílání

Počet pořadů dnes
43

O stanici

Kategorie
České, Dokumentární