Televizní program MDR Fernsehen Sachsen
MDR Fernsehen Sachsen
Dnes
27. 7. 2024
Zítra
28. 7. 2024
Pondělí
29. 7. 2024
Úterý
30. 7. 2024
Středa
31. 7. 2024
Čtvrtek
1. 8. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
22:30
Riverboat: Hvězdy, legendy, emoce
Zábava
00:30
Nečas - Tajemství minulosti
Film
02:00
Všeobecné obchodní podmínky
Film
02:20
Scény loučení
Film
02:40
Slon, tygr a spol. (1088)
03:05
Regionální vysílání
03:35
Regionální vysílání
04:05
Regionální vysílání
04:35
Noční střední Německo nonstop
05:20
Strážce divočiny: Bouře
Film
06:50
Jak vychovám rodiče? (15/39)
Seriál
07:15
Jak vychovám rodiče? (16/39)
Seriál
07:40
Vichr 2 (2)
Film
09:20
Luv a Lee (6/7)
Seriál
10:05
Veterinářka Mertensová (83)
Seriál
10:55
Rodina dr. Kleista (32)
Seriál
11:45
Romantika železnice
12:15
Zahrada MDR
Zábava
12:45
Naše vesnice o víkendu
13:15
Divoké noci - když se zvířata vzbudí
Film
13:58
Zprávy
14:00
Kocour v botách
Film
15:00
Volání hor
Film
16:25
Zprávy
16:30
Volání hor: Stíny minulosti
Film
18:00
Dnes na východě - reportáž
18:15
Herrnhut - malé město na cestě za světovým dědictvím
Dokument
18:45
Dobří lidé: Johanna Kather
18:50
Předpověď počasí
18:54
Večerníček
19:00
Regionální vysílání
19:30
Zprávy
19:50
Se srdcem pro zemi - příběhy farem ve středním Německu: Nejsme tu ve stáji s poníky (10/10)
Dokument
20:15
Šlágry zábavy s Andy Borgem
Zábava
22:13
Zprávy
22:15
Plnou parou a hudbou
23:45
Olafův klub (2)
Zábava
23:45
Olafův klub (2)
Zábava
00:15
Útěk z Alcatrazu
Film
02:00
Volání hor
Film
03:30
Se srdcem pro zemi - příběhy farem ve středním Německu: Nejsme tu ve stáji s poníky (10/10)
Dokument
03:55
Regionální vysílání
04:25
Regionální vysílání
04:55
Regionální vysílání
05:15
Naše lesy - nonstop
05:55
Hotel Heidelberg - My jsme ti noví
Film
07:25
Dobří lidé: Johanna Kather
07:30
Pracovníci úklidové firmy na místě zločinu
Dokument
08:00
Můj krásný zdravý svět
Dokument
08:30
Zahrada MDR
Zábava
09:00
Naše vesnice o víkendu
09:30
Městské oázy: Detroit
Dokument
10:15
Olsenova banda opět zasahuje
Film
11:55
Riverboat: Hvězdy, legendy, emoce
Zábava
13:53
Zprávy
13:55
Legendární - Saský Burgenland
15:25
Zprávy
15:30
Nevděk světem vládne
Film
16:35
Jak se budí princezny
Film
18:00
Zprávy
18:05
Brisant
18:50
Předpověď počasí
18:52
Večerníček
19:00
Regionální vysílání
19:30
Zprávy
19:50
Kriminální policie žádá o pomoc - pachatelům na stopě
Zábava
20:15
To bylo léto - k moři to nejde
Dokument
21:45
Zprávy
22:00
Dobová cesta na MDR
22:30
Štěstí v zahrádkářské kolonii
Dokument
22:30
Štěstí v zahrádkářské kolonii
Dokument
00:00
Ve spolku
Dokument
01:00
Kriminální policie žádá o pomoc - pachatelům na stopě
Zábava
01:25
Dobrodružství na Sále
02:55
Můj krásný zdravý svět
Dokument
03:25
Saské Švýcarsko - les, skály, řeka - nonstop
Zábava
03:55
Regionální vysílání
04:25
Regionální vysílání
04:55
Regionální vysílání
05:25
Rudé růže (1203)
Seriál
06:15
Rudé růže (1204)
Seriál
07:05
Vidět místo slyšet
Zábava
07:35
Na cestách v Sasku
08:05
Sladká Laura (1085)
Seriál
08:55
V plném porozumění - mladí doktoři (223)
Seriál
09:45
Kvízový duel - Olymp (450)
10:35
Slon, tygr a spol. (1009)
10:58
Zprávy
11:00
V plném porozumění (664)
Seriál
11:45
V plném porozumění (665)
Seriál
12:30
Käthe a já - Ve stínu otce
Film
13:58
Zprávy
14:00
MDR ve dvě
14:25
Slon, tygr a spol. (233)
15:15
Kdopak by tohle věděl? (807)
Zábava
16:00
MDR ve čtyři
16:30
MDR ve čtyři
17:00
MDR ve čtyři
17:45
Zprávy
18:05
Předpověď počasí
18:10
Brisant - sestřih
18:54
Večerníček
19:00
Regionální vysílání
19:30
Zprávy
19:50
Léto na Usedomu (1)
Dokument
20:15
Ale tati! (1/4)
Film
21:30
Ale tati! (2/4)
Film
22:48
Zprávy
22:50
Veterinář vyšetřuje: Zlato!
Film
22:50
Veterinář vyšetřuje: Zlato!
Film
00:20
Spojka
Film
02:25
Kriminální policie žádá o pomoc - pachatelům na stopě
Zábava
02:50
Léto na Usedomu (1)
Dokument
03:15
Dnes na východě - reportáž
03:30
Noční koncert s Rozhlasovým sborem MDR - nonstop
04:05
Regionální vysílání
04:35
Regionální vysílání
05:05
Regionální vysílání
05:35
Rudé růže (1205)
Seriál
06:25
Rudé růže (1206)
Seriál
07:15
Sladká Laura (1086)
Seriál
08:05
Sladká Laura (1087)
Seriál
08:55
V plném porozumění - mladí doktoři (224)
Seriál
09:45
Kvízový duel - Olymp (451)
10:35
Slon, tygr a spol. (1010)
10:58
Zprávy
11:00
V plném porozumění (666)
Seriál
11:45
V plném porozumění (667)
Seriál
12:30
Rodinu si nemůžeme vybírat
Film
13:58
Zprávy
14:00
MDR ve dvě
14:25
Slon, tygr a spol. (234)
15:15
Kdopak by tohle věděl? (808)
Zábava
16:00
MDR ve čtyři
16:30
MDR ve čtyři
17:00
MDR ve čtyři
17:45
Zprávy
18:05
Předpověď počasí
18:10
Brisant
18:54
Večerníček
19:00
Regionální vysílání
19:30
Zprávy
19:50
Léto na Usedomu (2)
Dokument
20:15
LEJ exklusivně: Letiště Lipsko-Halle
Film
21:45
Zprávy
22:10
Interhotely - nádhera, úpadek a vzkříšení (1/2)
Dokument
22:55
Volejte policii 110: Stopa 13. apoštola
Film
23:55
Policajti ve výslužbě (67)
Seriál
23:55
Policajti ve výslužbě (67)
Seriál
00:45
Wataha (3)
Seriál
01:30
LEJ exklusivně: Letiště Lipsko-Halle
Film
03:00
Léto na Usedomu (2)
Dokument
03:25
Bivak v Bolívii
Zábava
04:05
Regionální vysílání
04:35
Regionální vysílání
05:05
Regionální vysílání
05:35
Rudé růže (1207)
Seriál
06:25
Rudé růže (1208)
Seriál
07:15
Sladká Laura (1088)
Seriál
08:05
Sladká Laura (1089)
Seriál
08:55
V plném porozumění - mladí doktoři (225)
Seriál
09:45
Kvízový duel - Olymp (452)
10:35
Slon, tygr a spol. (1011)
10:58
Zprávy
11:00
V plném porozumění (668)
Seriál
11:45
V plném porozumění (669)
Seriál
12:30
Láska v Mazurách
Film
13:58
Zprávy
14:00
MDR ve dvě
14:25
Slon, tygr a spol. (235)
15:15
Kdopak by tohle věděl? (809)
Zábava
16:00
MDR ve čtyři
16:30
MDR ve čtyři
17:00
MDR ve čtyři
17:45
Zprávy
18:05
Předpověď počasí
18:10
Brisant - sestřih
18:54
Večerníček
19:00
Regionální vysílání
19:30
Zprávy
19:50
Léto na Usedomu (3)
Dokument
20:15
Ale tati! (3/4)
Film
21:35
Ale tati! (4/4)
Film
23:03
Zprávy
23:05
Místo činu - Křest ohněm
Film
23:05
Místo činu - Křest ohněm
Film
00:30
Olafův klub (2)
Zábava
01:00
Extra 3
01:45
Láska v Mazurách
Film
03:15
Léto na Usedomu (3)
Dokument
03:40
Naše lesy - nonstop
04:05
Regionální vysílání
04:35
Regionální vysílání
05:05
Regionální vysílání
05:35
Rudé růže (1209)
Seriál
06:25
Rudé růže (1210)
Seriál
07:15
Sladká Laura (1090)
Seriál
08:05
Sladká Laura (1091)
Seriál
08:55
V plném porozumění - mladí doktoři (226)
Seriál
09:45
Kvízový duel - Olymp (453)
10:35
Slon, tygr a spol. (1012)
10:58
Zprávy
11:00
V plném porozumění (670)
Seriál
11:45
V plném porozumění (671)
Seriál
12:30
Strážce divočiny: Vysoko, vysoko
Film
13:58
Zprávy
14:00
MDR ve dvě
14:25
Slon, tygr a spol. (236)
15:15
Kdopak by tohle věděl? (810)
Zábava
16:00
MDR ve čtyři
16:30
MDR ve čtyři
17:00
MDR ve čtyři
17:45
Zprávy
18:05
Předpověď počasí
18:10
Brisant
18:54
Večerníček
19:00
Regionální vysílání
19:30
Zprávy
19:50
Léto na Usedomu (4)
Dokument
20:15
Zachránci života: Záchranáři z Chemnitzu
Zábava
21:00
Vizita
21:45
Zprávy
22:10
Prázdninové sny v betonu: Itálie
Dokument
22:40
Blízko: Jenny a romské děti
Zábava
23:10
Jürgen Kerth - bluesový král z Erfurtu
Dokument
23:40
Video deník Anny Frankové
Film
TOP televizní stanice
O vysílání
Počet pořadů dnes
37
O stanici
Kategorie
Zahraniční