Televizní program ORF1

Program ORF1 logo
ORF1
Dnes
18. 6. 2024
Zítra
19. 6. 2024
Čtvrtek
20. 6. 2024
Pátek
21. 6. 2024
Sobota
22. 6. 2024
Neděle
23. 6. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
23:45

ME ve fotbalu: Rakousko - Francie

Sport
00:30

ME ve fotbalu: Belgie - Slovensko

Sport
01:10

ME ve fotbalu: Rumunsko - Ukrajina

Sport
01:55

Ženy z předměstí (10/40)

Seriál
02:45

Ženy z předměstí (1/41)

Seriál
03:35

Ženy z předměstí (2/42)

Seriál
04:25

Ženy z předměstí (3/43)

Seriál
05:15

Black-ish (21/116)

Seriál
05:35

Black-ish (22/117)

Seriál
06:00

Zprávičky pro děti

06:05

Nils Holgersson (13/13)

Seriál
06:30

Šmoulové (15/67)

Seriál
06:40

Šmoulové (16/68)

Seriál
06:50

Barbapapa a jeho rodinka (12/12)

07:05

Nazdar, Kašpárku!

07:30

ABC - medvědí písničky

07:35

Šmak

07:50

Ovečka Shaun (9/9)

Seriál
07:55

Zprávičky pro děti

08:00

ME ve fotbalu: Vybraný zápas včerejšího dne

Sport
09:45

Kvíz - špatná nápověda (50)

10:25

Kvíz - špatná nápověda (51)

11:05

Co je nového?

Zábava
11:45

Vraždy v Kitzbühelu (3/102)

Seriál
12:30

Schnellová vyšetřuje (9/63)

Seriál
13:15

Můj přítel Monk (15/92)

Seriál
14:00

Můj přítel Monk (16/93)

Seriál
14:40

Můj přítel Monk (1/94)

Seriál
15:25

Můj přítel Monk (2/95)

Seriál
16:10

Zprávy

16:15

Vraždy v Kitzbühelu (4/103)

Seriál
17:00

ME ve fotbalu: Turecko - Gruzie

Sport
17:50

ME ve fotbalu: Turecko - Gruzie

Sport
20:00

ME ve fotbalu: Turecko - Gruzie

Sport
21:05

Vraždy v Kitzbühelu (10/267)

Seriál
21:50

Zprávy

22:00

Vítej, Rakousko - hosté

23:00

ME ve fotbalu: Portugalsko - Česko

Sport
23:10

Zprávy

23:25

ME ve fotbalu: Odpískáno

Sport
23:55

ME ve fotbalu: Portugalsko - Česko

Sport
23:55

ME ve fotbalu: Portugalsko - Česko

Sport
00:40

ME ve fotbalu: Turecko - Gruzie

Sport
01:25

Ženy z předměstí (4/44)

Seriál
02:15

Ženy z předměstí (5/45)

Seriál
03:05

Ženy z předměstí (6/46)

Seriál
03:55

Ženy z předměstí (7/47)

Seriál
04:45

Ženy z předměstí (8/48)

Seriál
05:35

Goldbergovi (2/143)

Seriál
06:00

Zprávičky pro děti

06:05

Nils Holgersson (1/1)

Seriál
06:30

Šmoulové (17/69)

Seriál
06:40

Šmoulové (18/70)

Seriál
06:50

Barbapapa a jeho rodinka (13/13)

07:05

Nazdar, Kašpárku!

07:30

ABC - medvědí písničky

07:35

Šmak

07:50

Ovečka Shaun (13/13)

Seriál
07:55

Zprávičky pro děti

08:00

ME ve fotbalu: Vybraný zápas včerejšího dne

Sport
09:45

Kvíz - špatná nápověda (52)

10:25

Kvíz - špatná nápověda (53)

11:05

Co je nového?

Zábava
11:45

Vraždy v Kitzbühelu (4/103)

Seriál
12:30

Vraždy v Kitzbühelu (10/267)

Seriál
13:15

Můj přítel Monk (1/94)

Seriál
14:00

ME ve fotbalu: Chorvatsko - Albánie

Sport
14:50

ME ve fotbalu: Chorvatsko - Albánie

Sport
17:00

ME ve fotbalu: Chorvatsko - Albánie

Sport
17:10

Zprávy

17:16

Počasí

17:20

ME ve fotbalu: Německo - Maďarsko

Sport
17:50

ME ve fotbalu: Německo - Maďarsko

Sport
20:00

ME ve fotbalu: Německo - Maďarsko

Sport
21:05

Weber & Breitfuß

Seriál
21:55

Zprávy

22:00

Nemůžete mít všechno

Film
23:35

ME ve fotbalu: Skotsko - Švýcarsko

Sport
23:45

Zprávy

23:45

Zprávy

00:00

ME ve fotbalu: Odpískáno

Sport
00:30

ME ve fotbalu: Skotsko - Švýcarsko

Sport
01:15

ME ve fotbalu: Německo - Maďarsko

Sport
02:00

ME ve fotbalu: Chorvatsko - Albánie

Sport
02:45

Ženy z předměstí (9/49)

Seriál
03:35

Ženy z předměstí (10/50)

Seriál
04:25

Ženy z předměstí (1/51)

Seriál
05:15

Americká manželka (23/46)

Seriál
05:35

Americká manželka (24/47)

Seriál
06:00

Zprávičky pro děti

06:05

Nils Holgersson (2/2)

Seriál
06:30

Šmoulové (19/71)

Seriál
06:40

Šmoulové (20/72)

Seriál
06:50

Barbapapa a jeho rodinka (14/14)

07:05

Nazdar, Kašpárku!

07:30

ABC - medvědí písničky

07:35

Šmak

07:50

Ovečka Shaun (11/11)

Seriál
07:55

Zprávičky pro děti

08:00

ME ve fotbalu: Vybraný zápas včerejšího dne

Sport
09:45

Kvíz - špatná nápověda (54)

10:25

Kvíz - špatná nápověda (55)

11:05

Co je nového?

Zábava
11:45

Vraždy v Kitzbühelu (5/104)

Seriál
12:30

Vraždy v Kitzbühelu (6/105)

Seriál
13:15

Můj přítel Monk (3/96)

Seriál
14:00

Můj přítel Monk (4/97)

Seriál
14:45

Můj přítel Monk (5/98)

Seriál
15:25

Můj přítel Monk (6/99)

Seriál
16:10

Zprávy

16:15

Vraždy v Kitzbühelu (7/106)

Seriál
17:00

ME ve fotbalu: Dánsko - Anglie

Sport
17:50

ME ve fotbalu: Dánsko - Anglie

Sport
20:00

ME ve fotbalu: Dánsko - Anglie

Sport
21:05

Gery Seidl: Nedělní děti

Zábava
22:15

Zprávy

22:25

Divoký zahradník

Dokument
23:10

ME ve fotbalu: Španělsko - Itálie

Sport
23:20

Zprávy

23:33

Eurodreams

23:40

ME ve fotbalu: Odpískáno

Sport
23:40

ME ve fotbalu: Odpískáno

Sport
00:10

ME ve fotbalu: Španělsko - Itálie

Sport
00:55

ME ve fotbalu: Dánsko - Anglie

Sport
01:40

ME ve fotbalu: Slovinsko - Srbsko

Sport
02:25

Ženy z předměstí (2/52)

Seriál
03:15

Ženy z předměstí (3/53)

Seriál
04:05

Ženy z předměstí (4/54)

Seriál
04:55

Ženy z předměstí (5/55)

Seriál
06:00

Zprávičky pro děti

06:05

Nils Holgersson (3/3)

Seriál
06:30

Šmoulové (21/73)

Seriál
06:40

Šmoulové (22/74)

Seriál
06:50

Barbapapa a jeho rodinka (15/15)

07:05

Nazdar, Kašpárku!

07:30

ABC - medvědí písničky

07:35

Šmak

07:50

Ovečka Shaun (12/12)

Seriál
07:55

Zprávičky pro děti

08:00

ME ve fotbalu: Vybraný zápas včerejšího dne

Sport
09:45

Kvíz - špatná nápověda (56)

10:25

Kvíz - špatná nápověda (57)

11:05

Co je nového?

Zábava
11:45

Vraždy v Kitzbühelu (5/104)

Seriál
12:30

Vraždy v Kitzbühelu (6/105)

Seriál
13:15

Formule 1: GP Španělska/1. trénink

Sport
14:45

Můj přítel Monk (7/100)

Seriál
15:25

Můj přítel Monk (8/101)

Seriál
16:10

Zprávy

16:15

My z úklidu (7/7)

Seriál
16:45

Formule 1: GP Španělska/2. trénink

Sport
18:20

My z úklidu (17/17)

Seriál
18:45

Kvíz - špatná nápověda (58)

19:30

Zprávy

19:51

Počasí

19:56

Sport aktuálně

Sport
20:02

ZIB magazín

20:15

ME ve fotbalu: Polsko - Rakousko

Sport
21:20

Pravda nebo lež

Zábava
22:15

Zprávy

22:25

Co je nového? - sestřih z pořadů

23:10

ME ve fotbalu: Nizozemsko - Francie

Sport
23:20

Zprávy

23:35

ME ve fotbalu: Odpískáno

Sport
23:35

ME ve fotbalu: Odpískáno

Sport
00:05

ME ve fotbalu: Polsko - Rakousko

Sport
00:50

ME ve fotbalu: Nizozemsko - Francie

Sport
01:35

ME ve fotbalu: Slovensko - Ukrajina

Sport
02:20

Ženy z předměstí (6/56)

Seriál
03:10

Ženy z předměstí (7/57)

Seriál
04:00

Ženy z předměstí (8/58)

Seriál
04:50

Ženy z předměstí (9/59)

Seriál
05:40

Děcka jsou v pořádku (20/20)

Seriál
06:00

Šmoulové (19/71)

Seriál
06:10

Šmoulové (20/72)

Seriál
06:25

Barbapapa a jeho rodinka (15/15)

06:40

Dobrodružství Marca a Giny (1/1)

07:05

Fix a Foxi (12/12)

07:30

Nazdar, Kašpárku!

07:55

Dětský dopravní klub

08:00

ME ve fotbalu: Vybraný zápas včerejšího dne

Sport
09:45

Muzeum AHA

10:00

Čarodějnice Lilli (18/44)

10:25

Jak vycvičit draky (9/9)

Seriál
10:50

Spirit, volnost nade vše (12/12)

11:15

Úsvit Croodsových (7/7)

11:40

Děcka jsou v pořádku (21/21)

Seriál
12:00

Děcka jsou v pořádku (22/22)

Seriál
12:20

Formule 1: GP Španělska/3. trénink

Sport
13:45

Black-ish (21/116)

Seriál
14:05

Jamie Oliver: Geniální jídla z jednoho hrnce (6/6)

Zábava
14:30

Mladý Sheldon (11/94)

Seriál
14:50

Mladý Sheldon (12/95)

Seriál
15:10

Máma (10/142)

15:30

Zprávy

15:35

Formule 1: GP Španělska

Sport
15:55

Formule 1: GP Španělska/kvalifikace

Sport
17:05

Fotbal: Turecko - Portugalsko

Sport
17:50

Fotbal: Turecko - Portugalsko

Sport
20:00

Fotbal: Turecko - Portugalsko

Sport
21:05

Název pořadu nebyl do redakční uzávěrky znám!

22:40

MA 2412 (9/9)

Seriál
23:05

Fotbal: Belgie - Rumunsko

Sport
23:10

ME ve fotbalu: Odpískáno

Sport
23:35

Fotbal: Belgie - Rumunsko

Sport
23:35

Fotbal: Belgie - Rumunsko

Sport
00:20

Fotbal: Turecko - Portugalsko

Sport
01:05

Fotbal: Gruzie - Česko

Sport
01:50

CEFL Bowl XVII

03:40

MacGyver (3/82)

Seriál
04:20

MacGyver (4/83)

Seriál
05:05

Děcka jsou v pořádku (21/21)

Seriál
05:25

Děcka jsou v pořádku (22/22)

Seriál
06:00

Šmoulové (21/73)

Seriál
06:10

Šmoulové (22/74)

Seriál
06:25

Fix a Foxi (12/12)

06:50

Albert objevuje: Říše dinosaurů (3/3)

07:05

Ollie a Moon Show (43/43)

07:15

Ollie a Moon Show (44/44)

07:30

Nazdar, Kašpárku!

07:55

Hrad záhad

08:00

ME ve fotbalu: Vybraný zápas včerejšího dne

Sport
09:50

Pomoc, zmenšil jsem svoji učitelku!

Film
11:30

Honba za diamantem

Film
13:10

Sportovní zprávy

Sport
13:40

Formule 1: GP Španělska

Sport
14:25

Formule 1: GP Španělska

Sport
17:00

Formule 1: GP Španělska/F1 Motorhome

Sport
17:50

Zprávy

18:00

Studio ME ve fotbalu

Sport
19:00

Rakouský Ironman 2024 - zpravodajství z Klagenfurtu

Sport
19:30

Zprávy

19:51

Počasí

19:56

Sport aktuálně

Sport
20:02

ZIB magazín

20:15

ME ve fotbalu: Skotsko - Maďarsko

Sport
20:50

ME ve fotbalu: Skotsko - Maďarsko

Sport
23:00

ME ve fotbalu: Skotsko - Maďarsko

Sport
23:45

ME ve fotbalu: Švýcarsko - Německo

Sport

O vysílání

Počet pořadů dnes
41

O stanici

Kategorie
Zahraniční