Televizní program Relax

Program Relax logo
Relax
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

O vysílání na stanici Relax

O stanici Relax

Online sledování
Ne
Terestriální - dostupnost
Ne
Kategorie
Lifestyle

Relax TV program

Zábavný program pro celou rodinu? To je česká televizní stanice TV Relax. Na jaké pořady se můžete těšit a jak ji naladit? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Historie televizní stanice Relax

Historie televizní stanice Relax, dříve známé pod názvem TV Pohoda, sahá až do dne 25. června 2012, kdy byla založena pod vedením ostravského podnikatele Radima Pařízka. Od samého počátku stanici potkalo mnoho výzev, jako například problémy s vysílači a kvalitou obrazu, které však naštěstí stanice postupně překonala. Několik týdnů po startu stanice došlo k další zásadní události, kdy vyhořelo úložiště dat v sídle TV Pohoda, což představovalo klíčový prvek pro správný průběh vysílání. V prvních měsících bylo navíc vysílání této stanice omezeno pro mnoho diváků kvůli malému pokrytí multiplexu 4. 

Původně televize vysílala pod názvem Pohoda Mini a nabízela svým divákům pouze několik pořadů – od té doby se však značně rozrostla. Dne 9. září 2013 stanice prošla zásadní proměnou a přejmenovala se na Relax a postupně začala nabízet o poznání různorodější programový obsah.

Nabídka pořadů TV Relax

A jaké pořady můžete na TV Relax naladit dnes? Nechybí výběr originálních pořadů jako jsou Krampovoloviny Jiřího Krampola a cestovatelská show Petra Novotného s názvem Novotný za humny. Stanice také zaujala diváky argentinskou telenovelou Divoký anděl, kterou dříve vysílala TV Nova. V pátek pak Relax pravidelně nabízí umělecky orientované snímky, převážně ze Švédska nebo Dánska, čímž poskytuje divákům pestrý mix obsahu. Milovníky talkshow jistě zaujme pořad Vladimíra Hrona Poslední zhasne, naopak labužníci ocení kuchařskou show Petra Stupka Vaříme! Mezi další populární pořady patří například lifestylová show Pralinky, Zvěřinec se zajímavostmi ze světa zvířat, či zpravodajská relace Pohodové zprávy. 

Sesterské stanice

TV Relax momentálně disponuje jediným vedlejším kanálem, televizní stanicí TV Rebel. Tento kanál se převážně zaměřuje na vysílání rockové hudby, zpravodajství o rockové scéně a hudebních událostech.

Dostupnost vysílání

TV Relax je dostupná prostřednictvím různých platforem –  v rámci terestriálního vysílání ji  můžete naladit na DVB-T a DVB-T2, konkrétně na Multiplexu 24. Pro satelitní příjem je TV Relax součástí balíčku Digital od poskytovatele Skylink. Pokud preferujete IPTV, můžete naladit TV Relax na kanálu 26 prostřednictvím služby T-Mobile TV.