Televizní program Spektrum

Program Spektrum logo
Spektrum
Dnes
18. 6. 2024
Zítra
19. 6. 2024
Čtvrtek
20. 6. 2024
Pátek
21. 6. 2024
Sobota
22. 6. 2024
Neděle
23. 6. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
23:40

Pobřežní stráž USA (10)

Dokument
00:30

Zvláštní a záhadné II (12)

Dokument
01:15

Chyby a katastrofy (5)

Dokument
Chyby a katastrofy (5)
02:00

Mýty a realita: Pravá tvář SS (6)

Dokument
Mýty a realita: Pravá tvář SS (6)
02:55

Vzdušní bojovníci XI (9)

Dokument
03:40

Pobřežní stráž USA (10)

Dokument
04:25

Co vypráví univerzum (6)

Dokument
Co vypráví univerzum (6)
05:15

Na 18 kolech v Indonésii (9)

Dokument
Na 18 kolech v Indonésii (9)
06:00

Dunaj - proti proudu (8)

Dokument
Dunaj - proti proudu (8)
07:00

Fantastické inženýrství IV (5)

Dokument
08:00

LEGO Masters - Nový Zéland II (4)

Dokument
08:55

Vzdušní bojovníci XI (9)

Dokument
09:50

Život v sevření mrazu VII (15)

Dokument
Život v sevření mrazu VII (15)
10:50

Afrika z výšky (6)

Dokument
Afrika z výšky (6)
11:55

Fantastické inženýrství IV (5)

Dokument
12:55

Vzdušní bojovníci XI (10)

Dokument
13:40

Záchranáři - Norsko (12)

Dokument
14:05

Sedmihradsko - za sikulskou branou (1)

Dokument
Sedmihradsko - za sikulskou branou (1)
15:00

Pohledy do historie (20)

Dokument
15:05

Život v sevření mrazu VII (15)

Dokument
Život v sevření mrazu VII (15)
16:05

Fantastické inženýrství IV (6)

Dokument
17:05

Zprávy týdne za druhé světové války (1)

Dokument
Zprávy týdne za druhé světové války (1)
18:05

Afrika z výšky (7)

Dokument
Afrika z výšky (7)
19:10

LEGO Masters - Nový Zéland II (5)

Dokument
20:05

Zvláštní a záhadné III (1)

Dokument
21:00

Záchranáři - Norsko (11)

Dokument
21:30

Nacistický plán (1)

Dokument
Nacistický plán (1)
22:35

Evoluce zla (2)

Evoluce zla (2)
23:40

Moře záhadných katastrof (1)

Dokument
23:40

Moře záhadných katastrof (1)

Dokument
00:35

Zvláštní a záhadné III (1)

Dokument
01:20

Zprávy týdne za druhé světové války (1)

Dokument
Zprávy týdne za druhé světové války (1)
02:10

Nacistický plán (1)

Dokument
Nacistický plán (1)
03:05

Vzdušní bojovníci XI (10)

Dokument
03:50

Moře záhadných katastrof (1)

Dokument
04:35

Nezkrocená Patagonie (1)

Dokument
05:15

Jak vlaky změnily svět (1)

Dokument
Jak vlaky změnily svět (1)
06:00

Sedmihradsko - za sikulskou branou (1)

Dokument
Sedmihradsko - za sikulskou branou (1)
07:00

Fantastické inženýrství IV (6)

Dokument
08:00

LEGO Masters - Nový Zéland II (5)

Dokument
08:55

Vzdušní bojovníci XI (10)

Dokument
09:50

Život v sevření mrazu VII (16)

Dokument
Život v sevření mrazu VII (16)
10:50

Afrika z výšky (7)

Dokument
Afrika z výšky (7)
11:55

Fantastické inženýrství IV (6)

Dokument
12:55

Válečné lodě III (1)

Dokument
13:40

Záchranáři - Norsko (13)

Dokument
14:05

Sedmihradsko - za sikulskou branou (2)

Dokument
15:05

Život v sevření mrazu VII (16)

Dokument
Život v sevření mrazu VII (16)
16:05

Fantastické inženýrství IV (7)

Dokument
17:05

Zprávy týdne za druhé světové války (2)

Dokument
Zprávy týdne za druhé světové války (2)
18:05

Afrika z výšky (8)

Dokument
Afrika z výšky (8)
19:10

LEGO Masters - Nový Zéland II (6)

Dokument
20:05

Zvláštní a záhadné III (3)

Dokument
21:00

Záchranáři - Norsko (12)

Dokument
21:30

Nacistický plán (2)

Dokument
Nacistický plán (2)
22:35

Evoluce zla (3)

Evoluce zla (3)
23:40

Moře záhadných katastrof (2)

Dokument
23:40

Moře záhadných katastrof (2)

Dokument
00:35

Zvláštní a záhadné III (3)

Dokument
01:20

Zprávy týdne za druhé světové války (2)

Dokument
Zprávy týdne za druhé světové války (2)
02:10

Nacistický plán (2)

Dokument
Nacistický plán (2)
03:05

Válečné lodě III (1)

Dokument
03:50

Moře záhadných katastrof (2)

Dokument
04:35

Nezkrocená Patagonie (2)

Dokument
05:15

Jak vlaky změnily svět (2)

Dokument
Jak vlaky změnily svět (2)
06:00

Sedmihradsko - za sikulskou branou (2)

Dokument
07:00

Fantastické inženýrství IV (7)

Dokument
08:00

LEGO Masters - Nový Zéland II (6)

Dokument
08:55

Válečné lodě III (1)

Dokument
09:50

Život v sevření mrazu VII (17)

Dokument
Život v sevření mrazu VII (17)
10:50

Afrika z výšky (8)

Dokument
Afrika z výšky (8)
11:55

Fantastické inženýrství IV (7)

Dokument
12:55

Válečné lodě III (2)

Dokument
13:40

Záchranáři - Norsko (14)

Dokument
14:05

Sedmihradsko - za sikulskou branou (3)

Dokument
15:05

Život v sevření mrazu VII (17)

Dokument
Život v sevření mrazu VII (17)
16:05

Fantastické inženýrství IV (8)

Dokument
17:05

Zprávy týdne za druhé světové války (3)

Dokument
Zprávy týdne za druhé světové války (3)
18:05

Afrika z výšky (9)

Dokument
Afrika z výšky (9)
19:10

LEGO Masters - Nový Zéland II (7)

Dokument
20:05

Zvláštní a záhadné III (4)

Dokument
21:00

Záchranáři - Norsko (13)

Dokument
21:30

Nacistický plán (3)

Dokument
Nacistický plán (3)
22:35

Evoluce zla (4)

Evoluce zla (4)
23:40

Moře záhadných katastrof (3)

Dokument
23:40

Moře záhadných katastrof (3)

Dokument
00:35

Zvláštní a záhadné III (4)

Dokument
01:20

Zprávy týdne za druhé světové války (3)

Dokument
Zprávy týdne za druhé světové války (3)
02:10

Nacistický plán (3)

Dokument
Nacistický plán (3)
03:05

Válečné lodě III (2)

Dokument
03:50

Moře záhadných katastrof (3)

Dokument
04:35

Nezkrocená Patagonie (3)

Dokument
05:15

Jak vlaky změnily svět (3)

Dokument
Jak vlaky změnily svět (3)
06:00

Sedmihradsko - za sikulskou branou (3)

Dokument
07:00

Fantastické inženýrství IV (8)

Dokument
08:00

LEGO Masters - Nový Zéland II (7)

Dokument
08:55

Válečné lodě III (2)

Dokument
09:50

Život v sevření mrazu VII (18)

Dokument
Život v sevření mrazu VII (18)
10:50

Afrika z výšky (9)

Dokument
Afrika z výšky (9)
11:55

Fantastické inženýrství IV (8)

Dokument
12:55

Válečné lodě III (3)

Dokument
13:40

Záchranáři - Norsko (15)

Dokument
14:05

Sedmihradsko - za sikulskou branou (4)

Dokument
15:05

Život v sevření mrazu VII (18)

Dokument
Život v sevření mrazu VII (18)
16:05

Fantastické inženýrství IV (9)

Dokument
17:05

Zprávy týdne za druhé světové války (4)

Dokument
Zprávy týdne za druhé světové války (4)
18:05

Afrika z výšky (10)

Dokument
Afrika z výšky (10)
19:10

LEGO Masters - Nový Zéland II (8)

Dokument
20:05

Zvláštní a záhadné III (5)

Dokument
21:00

Záchranáři - Norsko (14)

Dokument
21:30

Nacistický plán (4)

Dokument
Nacistický plán (4)
22:35

Evoluce zla (5)

Evoluce zla (5)
23:40

Moře záhadných katastrof (4)

Dokument
23:40

Moře záhadných katastrof (4)

Dokument
00:35

Zvláštní a záhadné III (5)

Dokument
01:20

Zprávy týdne za druhé světové války (4)

Dokument
Zprávy týdne za druhé světové války (4)
02:10

Nacistický plán (4)

Dokument
Nacistický plán (4)
03:05

Válečné lodě III (3)

Dokument
03:50

Moře záhadných katastrof (4)

Dokument
04:35

Nezkrocená Patagonie (4)

Dokument
05:15

Jak vlaky změnily svět (4)

Dokument
Jak vlaky změnily svět (4)
06:00

Fermont: Město železné rudy (1)

Dokument
06:25

Fermont: Město železné rudy (2)

Dokument
06:55

Život v sevření mrazu VI (13)

Dokument
Život v sevření mrazu VI (13)
07:55

Život v sevření mrazu VI (14)

Dokument
08:55

LEGO Masters - Nový Zéland (9)

Dokument
09:50

LEGO Masters - Nový Zéland II (1)

Dokument
10:50

Arktičtí zachránci zvířat (6)

Dokument
11:15

Zvláštní a záhadné II (1)

Dokument
12:10

Zvláštní a záhadné II (2)

Dokument
13:05

Auta snů pod lupou (5)

Dokument
Auta snů pod lupou (5)
14:05

Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (13)

15:00

Válečné lodě IV (7)

Dokument
16:00

Zprávy týdne za druhé světové války (5)

Dokument
Zprávy týdne za druhé světové války (5)
17:00

Jak je vidí ptáci III (9)

Dokument
17:30

Jak je vidí ptáci III (10)

Dokument
18:00

Země v ohrožení

Dokument
19:00

Ben Fogl a lidé žijící v divočině X (4)

Dokument
20:00

Soudruzi, nasedat!

Dokument
Soudruzi, nasedat!
21:00

Stasi - východoněmecká státní bezpečnost, tajemství, lži a špioni

Dokument
22:00

Mafiánky (1)

Dokument
Mafiánky (1)
23:00

Matky za mřížemi - USA (5)

Dokument
23:55

Války ve znamení drog V (11)

Dokument
23:55

Války ve znamení drog V (11)

Dokument
00:20

Války ve znamení drog V (12)

Dokument
00:45

Tragédie v na stadionu Heysel (1)

Dokument
01:35

Auta snů pod lupou (1)

Dokument
Auta snů pod lupou (1)
02:25

FBI - Agenti řeší případy (20)

Dokument
02:45

Matky za mřížemi - USA (5)

Dokument
03:30

Zprávy týdne za druhé světové války (5)

Dokument
Zprávy týdne za druhé světové války (5)
04:20

Válečné lodě IV (7)

Dokument
05:05

Afrika z výšky (5)

Dokument
Afrika z výšky (5)
06:00

Fermont: Město železné rudy (3)

Dokument
06:25

Fermont: Město železné rudy (4)

Dokument
06:55

Život v sevření mrazu VI (15)

Dokument
07:55

Život v sevření mrazu VI (16)

Dokument
08:55

S tátou kolem světa II (5)

Dokument
09:25

S tátou kolem světa II (6)

Dokument
09:55

Abrakadabra - v čem je kouzlo kouzel (5)

Dokument
Abrakadabra - v čem je kouzlo kouzel (5)
10:55

Pohledy do historie (21)

Dokument
11:00

Ben Fogl a lidé žijící v divočině IX (5)

Ben Fogl a lidé žijící v divočině IX (5)
12:00

Ben Fogl a lidé žijící v divočině IX (6)

Ben Fogl a lidé žijící v divočině IX (6)
13:00

Auta snů pod lupou (6)

Dokument
Auta snů pod lupou (6)
14:00

Aston Martin - nesmírně britský vůz

Dokument
Aston Martin - nesmírně britský vůz
15:00

Válečné lodě IV (8)

Dokument
16:00

Zprávy týdne za druhé světové války (6)

Dokument
Zprávy týdne za druhé světové války (6)
17:00

LEGO Masters - Nový Zéland (9)

Dokument
18:00

LEGO Masters - Nový Zéland II (1)

Dokument
19:00

Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět V (1)

Dokument
20:00

Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět V (2)

Dokument
21:00

Proč Titanic ztroskotal

Dokument
Proč Titanic ztroskotal
22:05

Mafiánky (2)

Dokument
Mafiánky (2)
23:00

Anglické věznice - realita za mřížemi

Dokument

O vysílání

Počet pořadů dnes
29

O stanici

Název provozovatele
AMC Networks Central Europe Kft.
Zahájení vysílání
15. dubna 2011
DVBT
Multiplex 23
IPTV
SledovaniTV, T-Mobile TV, Kuki TV, Vodafone TV, Skylink TV
Kategorie
České, Dokumentární