Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Pokud patříte mezi fanoušky amerického krimiseriálu Mentalista nebo německého seriálu Einstein, ale nedáte dopustit ani na původní českou tvorbu, rozhodně si nenechte ujít český seriál Einstein: Případy nesnesitelného génia. Tato krimikomedie, která si vysloužila už druhou řadu, pobaví celou rodinu. 

Einstein TV program

V současné době televize Prima vysílá již druhou řadu komediálního seriálu Einstein: Případy nesnesitelného génia. Nejnovější díl můžete naladit každou středu v hlavním vysílacím čase 20:15 hodin. 

Einstein obsazení

Prof. PhDr. Filip Koenig, Ph.D.Vojtěch Kotek
Kpt. Mgr. Lenka VrabcováAnna Polívková
Mjr. Mgr. Ivan UrbanPavel Zedníček
Npor. Bc. Soňa SvobodováEva Podzimková
Prof. PhDr. Kamila Koenigová, Ph.D.Veronika Freimanová
Mgr. Lee KwonDuy Anh Tran
Kryštof VrabecJan Lachnit
MUDr. Pavel HrubýViktor Braureiter
David HanákRoman Zach
Karolína UrbanováPerla Kotmelová

Kde sledovat seriál Einstein online

Pokud vám některý z nejnovějších dílů utekl, nebo chcete shlédnout první řadu, která momentálně není zařazena do vysílání, seriál si můžete pustit online. Ke shlédnutí je k dispozici na streamovací službě Prima Plus, a to buď zdarma (SD), v rámci předplatného za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam).

O čem je seriál Einstein: Případy nesnesitelného génia?

Seriál Einstein: Případy nesnesitelného génia nás zavede do života 33letého profesora Filipa Koeninga (Vojtěch Kotek), který se údajně pyšní genetickým spojením s Albertem Einsteinem. Bohužel zdědil nejen genialitu, ale i dědičnou Huntingtonovu chorobu. S tímto neúprosným časovým limitem se Filip rozhodne žít svůj život naplno.

Svůj osud si však zkomplikuje tím, že se během lékařské prohlídky pokusí ukrást léky, které by mu mohly prodloužit dobu, kterou má k dispozici. Za tento pokus je zatčen a poslán do vězení. Tam však začne příběh nabírat neočekávaný směr, když se Filip nechtěně zaplete do vyšetřování brutální vraždy.

Když se ukáže, že Filip má mimořádný analytický a deduktivní talent, který zdědil po svém slavném prapradědovi, šéf kriminálky mu nabídne možnost spolupráce jako na pozici konzulta složitých případů. Filip, byť velmi nerad, přijímá tuto nabídku, protože si uvědomuje, že jeho genialita může být klíčem k rozplétání složitých kriminalistických záhad. Tím začíná jeho nový život jako konzultanta kriminálky, kde se musí vyrovnávat nejen se složitými případy, ale i s vlastní nemocí, která mu neúprosně odpočítává čas.

Uživatelské ohlasy na seriál

Přestože se seriál dočkal druhé řady, mezi diváky se bohužel setkal spíše s chladnou odezvou. Na portálu CSFD.cz se většina dílů pohybuje v modrých číslech (kolem 50 %), a to jak v případě první, tak druhé řady. Na druhou stranu si mnoho diváků chvílí komediální stránku seriálu.

Nejčastější orzáky Einstein: Případy nesnesitelného génia

TVTelo - redakceTVTelo - redakce

TVTelo - redakce

Aktualizováno: 25. 5. 2024

Jsme tým filmových nadšenců a expertů na streamovací služby, skládající se ze Zdeňka, Honzy a Ondry. Naše vášeň pro filmový průmysl a neustálé sledování nejnovějších trendů v oblasti streamování nás spojuje v jedinečný tým, který je zde, aby vám přinášel nejčerstvější informace z filmového průmyslu a odborné recenze streamovacích služeb.

Podobné články

Filmy o loupeži, které musíte vidět

Filmy o loupeži, které musíte vidět

Filmy o loupeži jsou žánrem, který baví diváky po celém světě – kombinace napětí, akce a charismatických hlavních hrdinů je zkrátka neodolatelná! Pokud máte chuť na pořádnou loupež ve velkém stylu, ale nevíte, jaký film si dnes večer pustit, jste na správném místě. Pojďme si připomenout několik ikonických snímků, které obohatí váš filmový repertoár. Počátek…

Filmy o tancování, které musíte vidět

Filmy o tancování, které musíte vidět

Přemýšlíte, jaký film si pustit tento víkend? Ať už patříte mezi talentované tanečníky, nebo jen zkrátka nadšené fanoušky tance, připravili jsme pro vás seznam filmů o tancování, které byste si rozhodně neměli nechat ujít. Na své si přijdou jak milovníci street dance, tak baletu či třeba disca – tak se pohodlně usaďte a připravte se…

Filmy o rapu, které musíte vidět

Filmy o rapu, které musíte vidět

Patříte mezi fanoušky rapu a hip-hopu a rádi byste si svůj oblíbený žánr užili i na televizních obrazovkách? V tom případě jste na správném místě. Máme pro vás tipy na ty nejlepší filmy o rapu, které byste si rozhodně neměli nechat ujít, ať už máte chuť na biografický film o rapových legendách, nebo čistě fiktivní…

Filmy o autech, které musíte vidět

Filmy o autech, které musíte vidět

Není pochyb o tom, že auta jsou v Hollywoodu mimořádně oblíbeným tématem. A to natolik, že bychom filmy, ve kterých hrají prim auta, mohli nazvat téměř samostatným žánrem. Pokud máte na nějaký ten automobilový snímek náladu, jste na správném místě – máme pro vás tipy na filmy o autech, které byste si rozhodně neměli nechat…