Kdy a kde dávají Lásku nebeskou

Filmová klasika, nesmrtelná romantická komedie, příběh, který si získal srdce tisíce diváků po celém světě. To vše je film Láska nebeská, v (anglickém originále Love Actually) z roku 2003, režírovaný Richardem Curtisem. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších vánočních filmů, který se odehrává během vánočního období v Londýně. Hlavním tématem filmu je láska a různé aspekty mezilidských vztahů. Kdy můžete Lásku nebeskou naladit v televizi, a jaké streamovací platformy ho mají ve své nabídce?

Láska nebeská TV program

Láska nebeská je filmová klasika, kterou televizní stanice pravidelně zařazují do svého vysílání. Letos v létě film odvysílala televize Nova a Nova Cinema, s největší pravděpodobností se objeví také v TV programu některé ze stanic v období Vánoc. V současné době lze film shlédnout pouze online.

Láska nebeská obsazení

PremiérHugh Grant
Jamie BennetColin Firth
Karen WilliamsováEmma Thompson
JulietKeira Knightley
DanielLiam Neeson
SamThomas Brodie-Sangster
HarryAlan Rickman
Billy MackBill Nighy

Kde sledovat Lásku nebeskou online 

Pokud se vám nechce čekat, až některá z televizních stanic zařadí romantickou komedii Láska nebeská do vysílání, shlédnout ji můžete online na streamovací platformě iTunes. Film je k dispozici jak pro vypůjčení (za poplatek 59 Kč, včetně HD kvality), tak zakoupení (149 Kč).

O čem je film Láska nebeská

Film Láska nebeská nás zavede do předvánočního Londýna, kde se odehrává komplexní příběh složený z mnoha různých, a přesto propojených, milostných historek. Každý příběh nabídne svou vlastní dávku romantiky, smutku a pošetilosti a osobitého humoru.

Láska a vášeň jsou všude kolem nás, ať už jste ministerským předsedou, který se zamiluje do nádherné ženy během svého prvního dne v úřadu na Downing Street, nebo nesmělým prodavačem sendvičů, který nemá ve Velké Británii štěstí se ženami a raději se rozhodne vyrazit do Wisconsinu. Příběh dále sleduje spisovatele se zlomeným srdcem, který hledá útěchu v jižní Francii. Stárnoucí rocková hvězda se snaží o velký comeback, což vede ke komickým situacím. Nechybí ani svatební příběh, ve kterém si nevěsta dělá hlavu z nejlepšího přítele svého snoubence. Film nás zavede do školních dnů chlapce, který se zamiluje do nejkrásnější dívky ve škole, a jeho nevlastního otce, který se zakouká do modelky Claudie Schiffer. Všechny tyto londýnské životy a lásky se nakonec protnou, smíchají a vyvrcholí o Štědrém večeru ve víru romanticky i komických následků pro všechny zúčastněné. Láska nebeská nám připomíná, že láska a vášeň jsou neodmyslitelnou součástí lidského života a že mohou přinést radost, smích a dojemné okamžiky i v těch nejneočekávanějších situacích.

Uživatelské ohlasy na film

I dvacet let po své premiéře se film Láska nebeská těší velké oblibě mezi diváky. Na portálu ČSFD.cz mu diváci udělili krásných 86 % a umístil se na 21. místě v žebříčku nejoblíbenějších filmů. Diváci si chválí především osobitý britský humor, pozitivní vánoční atmosféru a romantiku, která dělá z vánoční komedie filmovou klasiku.

Nejčastější otázky o filmu Láska nebeská

Zdeněk MatuškaZdeněk Matuška

Zdeněk Matuška

Aktualizováno: 24. 5. 2024

Jmenuji se Zdeněk Matuška a jsem vášnivým milovníkem filmů a seriálů. Můj hluboký zájem o svět televize mě přivedl k tomu, abych se stal součástí týmu na webu tvtelo.cz, kde sdílím svůj pohled na aktuální TV programy. Nejenže sleduji pořady na různých televizních kanálech, ale jsem také velkým fanouškem streamovacích platforem. Proto jsem si dal za úkol udělat kvalitní srovnání a recenze všech dostupných streamovacích služeb. Sledujte mé články, pokud chcete být v obraze co se týče novinek v oblasti televizního a streamového obsahu.

Podobné články

Filmy o loupeži, které musíte vidět

Filmy o loupeži, které musíte vidět

Filmy o loupeži jsou žánrem, který baví diváky po celém světě – kombinace napětí, akce a charismatických hlavních hrdinů je zkrátka neodolatelná! Pokud máte chuť na pořádnou loupež ve velkém stylu, ale nevíte, jaký film si dnes večer pustit, jste na správném místě. Pojďme si připomenout několik ikonických snímků, které obohatí váš filmový repertoár. Počátek…

Filmy o tancování, které musíte vidět

Filmy o tancování, které musíte vidět

Přemýšlíte, jaký film si pustit tento víkend? Ať už patříte mezi talentované tanečníky, nebo jen zkrátka nadšené fanoušky tance, připravili jsme pro vás seznam filmů o tancování, které byste si rozhodně neměli nechat ujít. Na své si přijdou jak milovníci street dance, tak baletu či třeba disca – tak se pohodlně usaďte a připravte se…

Filmy o rapu, které musíte vidět

Filmy o rapu, které musíte vidět

Patříte mezi fanoušky rapu a hip-hopu a rádi byste si svůj oblíbený žánr užili i na televizních obrazovkách? V tom případě jste na správném místě. Máme pro vás tipy na ty nejlepší filmy o rapu, které byste si rozhodně neměli nechat ujít, ať už máte chuť na biografický film o rapových legendách, nebo čistě fiktivní…

Filmy o autech, které musíte vidět

Filmy o autech, které musíte vidět

Není pochyb o tom, že auta jsou v Hollywoodu mimořádně oblíbeným tématem. A to natolik, že bychom filmy, ve kterých hrají prim auta, mohli nazvat téměř samostatným žánrem. Pokud máte na nějaký ten automobilový snímek náladu, jste na správném místě – máme pro vás tipy na filmy o autech, které byste si rozhodně neměli nechat…