Kdy a kde dávají Lásku nebeskou

Filmová klasika, nesmrtelná romantická komedie, příběh, který si získal srdce tisíce diváků po celém světě. To vše je film Láska nebeská, v (anglickém originále Love Actually) z roku 2003, režírovaný Richardem Curtisem. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších vánočních filmů, který se odehrává během vánočního období v Londýně. Hlavním tématem filmu je láska a různé aspekty mezilidských vztahů. Kdy můžete Lásku nebeskou naladit v televizi, a jaké streamovací platformy ho mají ve své nabídce?

Láska nebeská TV program

Láska nebeská je filmová klasika, kterou televizní stanice pravidelně zařazují do svého vysílání. Letos v létě film odvysílala televize Nova a Nova Cinema, s největší pravděpodobností se objeví také v TV programu některé ze stanic v období Vánoc. V současné době lze film shlédnout pouze online.

Láska nebeská obsazení

PremiérHugh Grant
Jamie BennetColin Firth
Karen WilliamsováEmma Thompson
JulietKeira Knightley
DanielLiam Neeson
SamThomas Brodie-Sangster
HarryAlan Rickman
Billy MackBill Nighy

Kde sledovat Lásku nebeskou online 

Pokud se vám nechce čekat, až některá z televizních stanic zařadí romantickou komedii Láska nebeská do vysílání, shlédnout ji můžete online na streamovací platformě iTunes. Film je k dispozici jak pro vypůjčení (za poplatek 59 Kč, včetně HD kvality), tak zakoupení (149 Kč).

O čem je film Láska nebeská

Film Láska nebeská nás zavede do předvánočního Londýna, kde se odehrává komplexní příběh složený z mnoha různých, a přesto propojených, milostných historek. Každý příběh nabídne svou vlastní dávku romantiky, smutku a pošetilosti a osobitého humoru.

Láska a vášeň jsou všude kolem nás, ať už jste ministerským předsedou, který se zamiluje do nádherné ženy během svého prvního dne v úřadu na Downing Street, nebo nesmělým prodavačem sendvičů, který nemá ve Velké Británii štěstí se ženami a raději se rozhodne vyrazit do Wisconsinu. Příběh dále sleduje spisovatele se zlomeným srdcem, který hledá útěchu v jižní Francii. Stárnoucí rocková hvězda se snaží o velký comeback, což vede ke komickým situacím. Nechybí ani svatební příběh, ve kterém si nevěsta dělá hlavu z nejlepšího přítele svého snoubence. Film nás zavede do školních dnů chlapce, který se zamiluje do nejkrásnější dívky ve škole, a jeho nevlastního otce, který se zakouká do modelky Claudie Schiffer. Všechny tyto londýnské životy a lásky se nakonec protnou, smíchají a vyvrcholí o Štědrém večeru ve víru romanticky i komických následků pro všechny zúčastněné. Láska nebeská nám připomíná, že láska a vášeň jsou neodmyslitelnou součástí lidského života a že mohou přinést radost, smích a dojemné okamžiky i v těch nejneočekávanějších situacích.

Uživatelské ohlasy na film

I dvacet let po své premiéře se film Láska nebeská těší velké oblibě mezi diváky. Na portálu ČSFD.cz mu diváci udělili krásných 86 % a umístil se na 21. místě v žebříčku nejoblíbenějších filmů. Diváci si chválí především osobitý britský humor, pozitivní vánoční atmosféru a romantiku, která dělá z vánoční komedie filmovou klasiku.

Nejčastější otázky o filmu Láska nebeská

Zdeněk MatuškaZdeněk Matuška

Zdeněk Matuška

Aktualizováno: 24. 5. 2024

Jmenuji se Zdeněk Matuška a jsem vášnivým milovníkem filmů a seriálů. Můj hluboký zájem o svět televize mě přivedl k tomu, abych se stal součástí týmu na webu tvtelo.cz, kde sdílím svůj pohled na aktuální TV programy. Nejenže sleduji pořady na různých televizních kanálech, ale jsem také velkým fanouškem streamovacích platforem. Proto jsem si dal za úkol udělat kvalitní srovnání a recenze všech dostupných streamovacích služeb. Sledujte mé články, pokud chcete být v obraze co se týče novinek v oblasti televizního a streamového obsahu.

Podobné články

Zobrazit další články
Film Europe: Průvodce světem evropských filmů

Film Europe: Průvodce světem evropských filmů

Patříte mezi fanoušky evropské filmové tvorby, ale není ve vašich silách navštívit všechny filmové festivaly? Žádné strachy! Díky projektu Film Europe nemusíte za nejnovějšími snímky vyrazit dál než do nejbližšího kina či k obrazovce své televize, mobilu nebo počítače. Pojďme se společně podívat, co vše tento český projekt dělá pro podporu kinematografie i filmové nadšence…

Filmy o koních, které musíte vidět

Filmy o koních, které musíte vidět

Ať už máte doma malou koňařku, nebo vás zkrátka baví filmy o těchto majestátních zvířatech, jste na správném místě. Máme pro vás tipy na oblíbené filmy s koňmi v hlavní roli, které byste si rozhodně neměli nechat ujít, ať už dáváte přednost komediím, dojemným snímkům či animákům.  Zaříkávač koní (1998) Pokud máte chuť na film…

StarDance 2024: soutěžící, porotci, kde sehnat lístky

StarDance 2024: soutěžící, porotci, kde sehnat lístky

Patříte mezi fanoušky StarDance a chcete vědět, kdo bude v další sérii? Nebo zatím StarDance nesledujete, ale rádi byste se o ní něco dozvěděli? Jste na správném místě! ObsahO čem je StarDance, historie v České republiceCo nás čeká v roce 2024Pravidla, jak soutěž probíháJak ovlivňuje divácké hlasování a hodnocení poroty celkový výsledek?Vítězové z předchozích letModerátořiTaneční…

Filmy o psech

Filmy o psech

Patříte mezi nadšené pejskaře a přemýšlíte, co si dnes večer pustit? V tom případě jste na správném místě! Máme pro vás tipy na zajímavé filmy o psech, které byste si rozhodně neměli nechat ujít, ať už máte chuť na pořádnou porci zábavy, dojemný snímek, u kterého si popláčete, nebo animovaný film pro celou rodinu.  Marley…