Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě už patří mnoho let mezi nejpopulárnější nekonečné seriály u nás. Zajímavé lékařské prostředí a komplikované vztahy vysloužily seriálu celkem dvacet řad. Kdy dávají Ordinaci v růžové zahradě 2 v televizi a jak si ji pustit online?

Ordinace v růžové 2 zahradě TV program

Vzhledem k tomu, že televizní vysílání Ordinace v růžové zahradě 2 bylo ukončeno v roce 2021, v současné době v televizi najdeme pouze reprízy starších dílů. Reprízy naladíte jak na televizní stanici Nova, tak Nova International a Nova Lady.

Ordinace v růžové 2 zahradě obsazení

Petr RychlýMUDr. Čestmír Mázl
Zlata AdamovskáMUDr. Běla Páleníková – Valšíková
Petr ŠtěpánekMUDr. Eduard Valšík
Markéta PlánkováMUDr. Magda Tárová – Mázlová
Radim FialaMUDr. Petr Hanák
Dana MorávkováMUDr. Zdena Tichá – Suchá
Jan ČenskýMUDr. David Suchý
Martin StránskýMUDr. Ota Kovář
Jan ŠťastnýMUDr. Dalibor Frynta
Michal NovotnýMUDr. Darek Vágner
Saša RašilovMUDr. Šimon Žáček

Kde Ordinaci v růžové zahradě 2 sledovat online

Přestože televizní vysílání s výjimkou repríz již skončilo, Ordinace v růžové zahradě 2 pokračuje online na streamovací platformě televize Nova. Na Voyo.cz na vás čeká nový díl Ordinace vždy každé pondělí. 

O čem je seriál Ordinace v růžové zahradě 2

Seriál Ordinace v růžové zahradě je český televizní seriál, který zpočátku sledoval dění v soukromé gynekologické ordinaci ve fiktivním městě Kamenice, nacházejícím se mezi Hradcem a Poděbrady. Postupem času se však seriál rozvinul a v roce 2008 získal nový název, Ordinace v růžové zahradě 2.

V této nové fázi se zaměřil na celou Kamenickou nemocnici a její různá oddělení. Díly seriálu se tak točí nejen kolem gynekologie, ale také chirurgie, pediatrie, záchranné služby, plastické chirurgie, psychiatrie a interny. Stejně jako první řada seriál Ordinace v růžové zahradě 2 pokračuje ve zkoumání lékařských situací a mezilidských vztahů v prostředí nemocnice a nadále si získává pozornost diváků poutavými příběhy a postavami.

Uživatelské ohlasy na seriál

Přestože je seriál Ordinace v růžové zahradě vysílán již více než patnáct let, stále se těší u diváků velké oblibě. Sledovanost se bohužel neodráží v hodnocení: většina řad si na portálu csfd.cz vysloužila skutečně nízká procenta, a seriál jako takový dostal hodnocení pouze 13%. Diváci kritizují převážně herecké výkony, scénář a opakující se situace. 

Informace o seriálu Ordinace v růžové zahradě 2

Zdeněk MatuškaZdeněk Matuška

Zdeněk Matuška

Aktualizováno: 25. 5. 2024

Jmenuji se Zdeněk Matuška a jsem vášnivým milovníkem filmů a seriálů. Můj hluboký zájem o svět televize mě přivedl k tomu, abych se stal součástí týmu na webu tvtelo.cz, kde sdílím svůj pohled na aktuální TV programy. Nejenže sleduji pořady na různých televizních kanálech, ale jsem také velkým fanouškem streamovacích platforem. Proto jsem si dal za úkol udělat kvalitní srovnání a recenze všech dostupných streamovacích služeb. Sledujte mé články, pokud chcete být v obraze co se týče novinek v oblasti televizního a streamového obsahu.

Podobné články

Filmy o loupeži, které musíte vidět

Filmy o loupeži, které musíte vidět

Filmy o loupeži jsou žánrem, který baví diváky po celém světě – kombinace napětí, akce a charismatických hlavních hrdinů je zkrátka neodolatelná! Pokud máte chuť na pořádnou loupež ve velkém stylu, ale nevíte, jaký film si dnes večer pustit, jste na správném místě. Pojďme si připomenout několik ikonických snímků, které obohatí váš filmový repertoár. Počátek…

Filmy o tancování, které musíte vidět

Filmy o tancování, které musíte vidět

Přemýšlíte, jaký film si pustit tento víkend? Ať už patříte mezi talentované tanečníky, nebo jen zkrátka nadšené fanoušky tance, připravili jsme pro vás seznam filmů o tancování, které byste si rozhodně neměli nechat ujít. Na své si přijdou jak milovníci street dance, tak baletu či třeba disca – tak se pohodlně usaďte a připravte se…

Filmy o rapu, které musíte vidět

Filmy o rapu, které musíte vidět

Patříte mezi fanoušky rapu a hip-hopu a rádi byste si svůj oblíbený žánr užili i na televizních obrazovkách? V tom případě jste na správném místě. Máme pro vás tipy na ty nejlepší filmy o rapu, které byste si rozhodně neměli nechat ujít, ať už máte chuť na biografický film o rapových legendách, nebo čistě fiktivní…

Filmy o autech, které musíte vidět

Filmy o autech, které musíte vidět

Není pochyb o tom, že auta jsou v Hollywoodu mimořádně oblíbeným tématem. A to natolik, že bychom filmy, ve kterých hrají prim auta, mohli nazvat téměř samostatným žánrem. Pokud máte na nějaký ten automobilový snímek náladu, jste na správném místě – máme pro vás tipy na filmy o autech, které byste si rozhodně neměli nechat…