Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě už patří mnoho let mezi nejpopulárnější nekonečné seriály u nás. Zajímavé lékařské prostředí a komplikované vztahy vysloužily seriálu celkem dvacet řad. Kdy dávají Ordinaci v růžové zahradě 2 v televizi a jak si ji pustit online?

Ordinace v růžové 2 zahradě TV program

Vzhledem k tomu, že televizní vysílání Ordinace v růžové zahradě 2 bylo ukončeno v roce 2021, v současné době v televizi najdeme pouze reprízy starších dílů. Reprízy naladíte jak na televizní stanici Nova, tak Nova International a Nova Lady.

Ordinace v růžové 2 zahradě obsazení

Petr RychlýMUDr. Čestmír Mázl
Zlata AdamovskáMUDr. Běla Páleníková – Valšíková
Petr ŠtěpánekMUDr. Eduard Valšík
Markéta PlánkováMUDr. Magda Tárová – Mázlová
Radim FialaMUDr. Petr Hanák
Dana MorávkováMUDr. Zdena Tichá – Suchá
Jan ČenskýMUDr. David Suchý
Martin StránskýMUDr. Ota Kovář
Jan ŠťastnýMUDr. Dalibor Frynta
Michal NovotnýMUDr. Darek Vágner
Saša RašilovMUDr. Šimon Žáček

Kde Ordinaci v růžové zahradě 2 sledovat online

Přestože televizní vysílání s výjimkou repríz již skončilo, Ordinace v růžové zahradě 2 pokračuje online na streamovací platformě televize Nova. Na Voyo.cz na vás čeká nový díl Ordinace vždy každé pondělí. 

O čem je seriál Ordinace v růžové zahradě 2

Seriál Ordinace v růžové zahradě je český televizní seriál, který zpočátku sledoval dění v soukromé gynekologické ordinaci ve fiktivním městě Kamenice, nacházejícím se mezi Hradcem a Poděbrady. Postupem času se však seriál rozvinul a v roce 2008 získal nový název, Ordinace v růžové zahradě 2.

V této nové fázi se zaměřil na celou Kamenickou nemocnici a její různá oddělení. Díly seriálu se tak točí nejen kolem gynekologie, ale také chirurgie, pediatrie, záchranné služby, plastické chirurgie, psychiatrie a interny. Stejně jako první řada seriál Ordinace v růžové zahradě 2 pokračuje ve zkoumání lékařských situací a mezilidských vztahů v prostředí nemocnice a nadále si získává pozornost diváků poutavými příběhy a postavami.

Uživatelské ohlasy na seriál

Přestože je seriál Ordinace v růžové zahradě vysílán již více než patnáct let, stále se těší u diváků velké oblibě. Sledovanost se bohužel neodráží v hodnocení: většina řad si na portálu csfd.cz vysloužila skutečně nízká procenta, a seriál jako takový dostal hodnocení pouze 13%. Diváci kritizují převážně herecké výkony, scénář a opakující se situace. 

Informace o seriálu Ordinace v růžové zahradě 2

Zdeněk MatuškaZdeněk Matuška

Zdeněk Matuška

Aktualizováno: 25. 5. 2024

Jmenuji se Zdeněk Matuška a jsem vášnivým milovníkem filmů a seriálů. Můj hluboký zájem o svět televize mě přivedl k tomu, abych se stal součástí týmu na webu tvtelo.cz, kde sdílím svůj pohled na aktuální TV programy. Nejenže sleduji pořady na různých televizních kanálech, ale jsem také velkým fanouškem streamovacích platforem. Proto jsem si dal za úkol udělat kvalitní srovnání a recenze všech dostupných streamovacích služeb. Sledujte mé články, pokud chcete být v obraze co se týče novinek v oblasti televizního a streamového obsahu.

Podobné články

Zobrazit další články
Film Europe: Průvodce světem evropských filmů

Film Europe: Průvodce světem evropských filmů

Patříte mezi fanoušky evropské filmové tvorby, ale není ve vašich silách navštívit všechny filmové festivaly? Žádné strachy! Díky projektu Film Europe nemusíte za nejnovějšími snímky vyrazit dál než do nejbližšího kina či k obrazovce své televize, mobilu nebo počítače. Pojďme se společně podívat, co vše tento český projekt dělá pro podporu kinematografie i filmové nadšence…

Filmy o koních, které musíte vidět

Filmy o koních, které musíte vidět

Ať už máte doma malou koňařku, nebo vás zkrátka baví filmy o těchto majestátních zvířatech, jste na správném místě. Máme pro vás tipy na oblíbené filmy s koňmi v hlavní roli, které byste si rozhodně neměli nechat ujít, ať už dáváte přednost komediím, dojemným snímkům či animákům.  Zaříkávač koní (1998) Pokud máte chuť na film…

StarDance 2024: soutěžící, porotci, kde sehnat lístky

StarDance 2024: soutěžící, porotci, kde sehnat lístky

Patříte mezi fanoušky StarDance a chcete vědět, kdo bude v další sérii? Nebo zatím StarDance nesledujete, ale rádi byste se o ní něco dozvěděli? Jste na správném místě! ObsahO čem je StarDance, historie v České republiceCo nás čeká v roce 2024Pravidla, jak soutěž probíháJak ovlivňuje divácké hlasování a hodnocení poroty celkový výsledek?Vítězové z předchozích letModerátořiTaneční…

Filmy o psech

Filmy o psech

Patříte mezi nadšené pejskaře a přemýšlíte, co si dnes večer pustit? V tom případě jste na správném místě! Máme pro vás tipy na zajímavé filmy o psech, které byste si rozhodně neměli nechat ujít, ať už máte chuť na pořádnou porci zábavy, dojemný snímek, u kterého si popláčete, nebo animovaný film pro celou rodinu.  Marley…