Kdy a kde dávají Slunečnou

Oblíbený český primácký seriál Slunečná s hvězdným obsazením si vysloužil hned tři řady. Seriál si během několika let svého vysílání získal mnoho diváků, kteří se k němu rádi vrací nejen na televizních obrazovkách, ale také online prostřednictvím iprima.cz. Kdy můžete seriál naladit v televizi, a jak si ho pustit online?

Slunečná TV program

Vzhledem k tomu, že poslední řada seriálu Slunečná skončila v roce 2022, si dnes můžete v TV pustit pouze reprízy.  Zjistěte kdy je zařazen Váš oblíbený seriál v TV programu televize Prima.

Slunečná obsazení

Týna PopelkováEva Burešová
Janek LinhartMarek Lambora
Sylva PopelkováBarbora Jánová
Zuzana DolejšováEva Decastelo
Hospodyně BětaIva Hüttnerová
RózaLucie Benešová
TonyRoman Tomeš
LídaDana Batulková

Kde Slunečnou sledovat online

Pokud nechcete čekat na další TV reprízu seriálu Slunečná, shlédnout ho můžete na streamovací službě iprima.cz.

O čem je seriál Slunečná

Seriál Slunečná se odehrává na statku Slunečná, kde rodina Popelkových vyrábí kozí sýr a provozuje rodinný penzion s hospodou. Po nečekané smrti otce Popelky vypukne mezi sestrami Týnou a Sylvou spor o dědictví a budoucnost statku. Sylva by raději prodala statek fotovoltaické elektrárně, zatímco Týna se snaží zachovat odkaz otce.

Do situace vstoupí mladý investor Janek, kterému jde v prvé řadě o peníze, ale postupně se stává součástí rodiny a bojuje o statek. Společně se snaží udržet statek a jeho speciální vodu, která pomáhá ženám otěhotnět. Seriál sleduje jejich úspěchy a neúspěchy a zahrnuje i příběhy hostů, kteří přijíždějí do penzionu. 

Uživatelské ohlasy na film

Seriál se v době vysílání v TV těšil poměrně významným úspěchům – nejen, že první epizoda získala status nejsledovanějšího pořadu dne, ale navíc se seriál dostal i do maďarského vysílání. Hodnocení bohužel už tak dobré není. Diváci udělili seriálu na portálu csfd.cz celkem 33 %. Nejlépe si vedla druhá řada, která získala hodnocení 45 %. 

Nejčastější otázky o seriálu Slunečná

Zdeněk MatuškaZdeněk Matuška

Zdeněk Matuška

Aktualizováno: 25. 5. 2024

Jmenuji se Zdeněk Matuška a jsem vášnivým milovníkem filmů a seriálů. Můj hluboký zájem o svět televize mě přivedl k tomu, abych se stal součástí týmu na webu tvtelo.cz, kde sdílím svůj pohled na aktuální TV programy. Nejenže sleduji pořady na různých televizních kanálech, ale jsem také velkým fanouškem streamovacích platforem. Proto jsem si dal za úkol udělat kvalitní srovnání a recenze všech dostupných streamovacích služeb. Sledujte mé články, pokud chcete být v obraze co se týče novinek v oblasti televizního a streamového obsahu.

Podobné články

Filmy o loupeži, které musíte vidět

Filmy o loupeži, které musíte vidět

Filmy o loupeži jsou žánrem, který baví diváky po celém světě – kombinace napětí, akce a charismatických hlavních hrdinů je zkrátka neodolatelná! Pokud máte chuť na pořádnou loupež ve velkém stylu, ale nevíte, jaký film si dnes večer pustit, jste na správném místě. Pojďme si připomenout několik ikonických snímků, které obohatí váš filmový repertoár. Počátek…

Filmy o tancování, které musíte vidět

Filmy o tancování, které musíte vidět

Přemýšlíte, jaký film si pustit tento víkend? Ať už patříte mezi talentované tanečníky, nebo jen zkrátka nadšené fanoušky tance, připravili jsme pro vás seznam filmů o tancování, které byste si rozhodně neměli nechat ujít. Na své si přijdou jak milovníci street dance, tak baletu či třeba disca – tak se pohodlně usaďte a připravte se…

Filmy o rapu, které musíte vidět

Filmy o rapu, které musíte vidět

Patříte mezi fanoušky rapu a hip-hopu a rádi byste si svůj oblíbený žánr užili i na televizních obrazovkách? V tom případě jste na správném místě. Máme pro vás tipy na ty nejlepší filmy o rapu, které byste si rozhodně neměli nechat ujít, ať už máte chuť na biografický film o rapových legendách, nebo čistě fiktivní…

Filmy o autech, které musíte vidět

Filmy o autech, které musíte vidět

Není pochyb o tom, že auta jsou v Hollywoodu mimořádně oblíbeným tématem. A to natolik, že bychom filmy, ve kterých hrají prim auta, mohli nazvat téměř samostatným žánrem. Pokud máte na nějaký ten automobilový snímek náladu, jste na správném místě – máme pro vás tipy na filmy o autech, které byste si rozhodně neměli nechat…