Kdy a kde dávají výměnu manželek

Reality show Výměna manželek patří už téměř 20 let mezi stálice české televizní tvorby. Pokud si nechcete nechat ujít další díl, či byste rádi shlédli minulé řady online, jste na správném místě. Prozradíme vám aktuální časy televizního vysílání i streamovací platformy, na kterých můžete Výměnu manželek sledovat online kdykoliv a kdekoliv.

Výměna manželek TV program

Vzhledem k tomu, že se jedná o exkluzivní pořad televize Nova, najdete Výměnu manželek právě v programu této stanice. V současné době můžete Výměnu manželek sledovat každý všední den v 15:35 hodin. Zatímco na nové díly se můžete těšít každou středu v hlavním vysílacím čase od 20:00.

Výměna manželek XI

Výměna manželek XI

NOVA
NOVA
Dnes 15:30
44 %
Výměna manželek XI

Výměna manželek XI

NOVA
NOVA
Zítra 15:30
44 %
Výměna manželek XI

Výměna manželek XI

NOVA
NOVA
20. 6. 2024 15:30
44 %
Výměna manželek XI

Výměna manželek XI

NOVA
NOVA
21. 6. 2024 15:35
44 %
Výměna manželek XI

Výměna manželek XI

NOVA
NOVA
24. 6. 2024 15:30
44 %
Výměna manželek XI

Výměna manželek XI

NOVA
NOVA
25. 6. 2024 15:30
44 %
Výměna manželek XI

Výměna manželek XI

NOVA
NOVA
26. 6. 2024 15:30
44 %

Kde sledovat Výměnu manželek online

Uteklo vám vysílání Výměny manželek v televizi a nechcete čekat na reprízu? V současné době si můžete všechny již odvysílané díly Výměny manželek pustit na streamovací službě televize Nova, Voyo.cz. Ještě nemáte voyo? Přečtěte si naši recenzi na voyo.cz a získejte 7 dní na sledování zdarma. V rámci této služby, která vás vyjde na pouhých 159 Kč měsíce, si můžete pustit nové díly ještě před odvysíláním v televizi, a navíc bez otravných reklam.

O čem je reality show Výměna manželek

Výměna manželek je televizní reality show, která se zaměřuje na životní styly různých rodin a manželských párů. V každém dílu této show se dvě rodiny s odlišnými zvyky a hodnotami na zhruba týden vymění. Hlavním cílem tohoto pořadu je ukázat divákům, jak žijí jiné rodiny, a poukázat na kontrasty mezi různými životními styly. Během této výměny manželé a děti obou rodin zjišťují, jak se liší jejich zvyky ohledně jídla, výchovy dětí, pracovního života, volného času a dalších aspektů. 

Po ukončení Výměny manželek se obvykle rodiny sejdou a účastníci výměny spolu diskutují o svých zkušenostech. Někdy to véde k dramatickým konfliktům nebo ke změnám v chování členů rodin. 

Výměna manželek je populárním formátem reality televize a byl adaptován v různých zemích po celém světě. Cílem pořadu je nejen zábava, ale také příležitost nabídnout divákům zamyšlení se nad různými životními styly a hodnotami.

Výměna manželek – nejlepší díly

Iva a Marián | S09 E05
Jan Bendig | S14 E17
Gábina | S07 E10
Věra | S07 E06
Petra Krajčinovič | S01 E13
Gábor Boráros | S15 E09
Jiřina | S11 E19
Ornella Koktová | S15 E13

Uživatelské ohlasy na pořad

Česká reality show Výměna manželek z produkce televize Nova nepatří mezi nejlépe hodnocené pořady v nabídce této TV stanice. Na portálu ČSFD.cz se pořad pohybuje v modrých číslech a od diváků obdržel hodnocení pouhých 33 %. Diváci kritizují především nízkou úroveň, chování účastníků a důraz na drama, které někdy působí uměle vytvořené. Na druhou stranu si chválí možnost nahlédnout do života jiných lidí.

Nejčastější otázky o Výměně manželek?

Zdeněk MatuškaZdeněk Matuška

Zdeněk Matuška

Aktualizováno: 24. 5. 2024

Jmenuji se Zdeněk Matuška a jsem vášnivým milovníkem filmů a seriálů. Můj hluboký zájem o svět televize mě přivedl k tomu, abych se stal součástí týmu na webu tvtelo.cz, kde sdílím svůj pohled na aktuální TV programy. Nejenže sleduji pořady na různých televizních kanálech, ale jsem také velkým fanouškem streamovacích platforem. Proto jsem si dal za úkol udělat kvalitní srovnání a recenze všech dostupných streamovacích služeb. Sledujte mé články, pokud chcete být v obraze co se týče novinek v oblasti televizního a streamového obsahu.

Podobné články

Filmy o loupeži, které musíte vidět

Filmy o loupeži, které musíte vidět

Filmy o loupeži jsou žánrem, který baví diváky po celém světě – kombinace napětí, akce a charismatických hlavních hrdinů je zkrátka neodolatelná! Pokud máte chuť na pořádnou loupež ve velkém stylu, ale nevíte, jaký film si dnes večer pustit, jste na správném místě. Pojďme si připomenout několik ikonických snímků, které obohatí váš filmový repertoár. Počátek…

Filmy o tancování, které musíte vidět

Filmy o tancování, které musíte vidět

Přemýšlíte, jaký film si pustit tento víkend? Ať už patříte mezi talentované tanečníky, nebo jen zkrátka nadšené fanoušky tance, připravili jsme pro vás seznam filmů o tancování, které byste si rozhodně neměli nechat ujít. Na své si přijdou jak milovníci street dance, tak baletu či třeba disca – tak se pohodlně usaďte a připravte se…

Filmy o rapu, které musíte vidět

Filmy o rapu, které musíte vidět

Patříte mezi fanoušky rapu a hip-hopu a rádi byste si svůj oblíbený žánr užili i na televizních obrazovkách? V tom případě jste na správném místě. Máme pro vás tipy na ty nejlepší filmy o rapu, které byste si rozhodně neměli nechat ujít, ať už máte chuť na biografický film o rapových legendách, nebo čistě fiktivní…

Filmy o autech, které musíte vidět

Filmy o autech, které musíte vidět

Není pochyb o tom, že auta jsou v Hollywoodu mimořádně oblíbeným tématem. A to natolik, že bychom filmy, ve kterých hrají prim auta, mohli nazvat téměř samostatným žánrem. Pokud máte na nějaký ten automobilový snímek náladu, jste na správném místě – máme pro vás tipy na filmy o autech, které byste si rozhodně neměli nechat…