Televizní program TVP1

Program TVP1 logo
TVP1
Dnes
19. 6. 2024
Zítra
20. 6. 2024
Pátek
21. 6. 2024
Sobota
22. 6. 2024
Neděle
23. 6. 2024
Pondělí
24. 6. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
23:25

Kingsajz

Film
01:25

Spravedlnost (2)

Seriál
02:55

Chameleón

Film
05:15

Dědictví (298)

Seriál
06:05

Zlatý chlapec (201)

Seriál
07:00

Přenos mše svaté ze svatyně Panny Marie

07:30

Zničené přestavěné

Zábava
08:00

Kriminální oddělení Kitzbühel (97)

Seriál
08:50

Ranč IX (4)

Seriál
09:45

Komisař Alex III (9)

Seriál
10:45

Otec Matouš (21)

Seriál
11:35

Koruna králů: Jagellonci (13)

Seriál
12:10

Zemědělství

12:30

Počasí

Zábava
12:35

Rok v zahradě Extra

Zábava
12:50

Příroda na Jedničce - Ostrov hrochů

Dokument
13:50

Okrasa boří pravidla - Vyrobeno z mléka ze Żuławy

Zábava
14:15

Hra na Maxe III (5)

Seriál
14:30

EURO 2024: Chorvatsko - Albánie

17:00

Teleexpress

17:15

Počasí

17:20

Jaká je to melodie? (5274)

Zábava
17:55

Leśniczówka (926)

Seriál
18:25

Leśniczówka (927)

Seriál
19:00

Jeden z deseti (12/138)

Zábava
19:30

Události

19:55

Otázka dne

20:05

Počasí

20:10

Sport

20:15

Hra na Maxe III (5)

Seriál
20:30

EURO 2024: Skotsko - Švýcarsko

23:25

Nic směšného

Film
23:25

Nic směšného

Film
01:10

Příběh z Bronxu

Film
03:20

Spravedlnost (2)

Seriál
05:20

Spona

Film
07:00

Přenos mše svaté ze svatyně Panny Marie

07:30

Dobré příběhy - Akademie rakoviny

Zábava
08:00

Kriminální oddělení Kitzbühel (98)

Seriál
08:50

Ranč IX (5)

Seriál
09:45

Komisař Alex III (10)

Seriál
10:40

Otec Matouš (22)

Seriál
11:35

Koruna králů: Jagellonci (14)

Seriál
12:10

Zemědělství

12:25

Počasí

Zábava
12:35

Zemědělský program

12:50

Narodil se ve Skalistých horách (1)

Dokument
13:50

Okrasa boří pravidla: Chuť levandule

Zábava
14:15

Hra na Maxe III (6)

Seriál
14:30

EURO 2024: Slovinsko - Srbsko

17:00

Teleexpress

17:15

Počasí

17:20

Jaká je to melodie? (5275)

Zábava
17:55

Leśniczówka (928)

Seriál
18:25

Leśniczówka (929)

Seriál
19:00

Jeden z deseti (13/138)

Zábava
19:30

Události

19:55

Otázka dne

20:05

Počasí

20:10

Sport

20:15

Hra na Maxe III (6)

Seriál
20:30

EURO 2024: Španělsko - Itálie

23:25

Stáhni a zemřeš

Film
23:25

Stáhni a zemřeš

Film
01:05

Nic směšného

Film
02:50

Glória (3)

Seriál
03:55

J. R. R. Tolkien

Dokument
04:55

Notace - Ryszard Kuźmo

Dokument
05:25

Cesta za jedním úsměvem

Film
07:00

Přenos mše svaté ze svatyně Panny Marie

07:30

Životní volby – Důstojnost

Seriál
08:00

Kriminální oddělení Kitzbühel (99)

Seriál
08:50

Ranč IX (6)

Seriál
09:45

Komisař Alex III (11)

Seriál
10:40

Otec Matouš (23)

Seriál
11:35

Koruna králů: Jagellonci (15)

Seriál
12:10

Zemědělství

12:25

Počasí

Zábava
12:30

Zemědělský program

12:50

Narodil se ve Skalistých horách (2)

Dokument
13:50

Okrasa boří pravidla - Zelený ořechový džem

Zábava
14:15

Hra na Maxe III (7)

Seriál
14:30

EURO 2024: Slovensko - Ukrajina

17:00

Teleexpress

17:15

Počasí

17:20

Hra na Maxe III (7)

Seriál
17:30

EURO 2024: Polsko - Rakousko

20:00

Události

20:35

Kingsajz

Film
22:35

Temný úsvit

Film
22:35

Temný úsvit

Film
00:55

Svatba

Film
02:50

Stáhni a zemřeš

Film
04:30

Zábavní program

05:30

Vyvážení bílé

Zábava
06:05

Satan ze sedmé třídy (6)

Seriál
07:00

Přenos mše svaté ze svatyně Panny Marie

07:40

Rok v zahradě

08:05

Rok v zahradě Extra

Zábava
08:20

Zdatní (556)

Zábava
08:50

Fascinující místa - Fascinující Masai Mara

Dokument
09:15

Ranč IX (7)

Seriál
10:15

Komisař Alex III (12)

Seriál
11:10

Otec Matouš (24)

Seriál
12:10

Angelika, markýza andělů

Film
14:10

Před obrazovkou

14:15

Hra na Maxe III (8)

Seriál
14:30

EURO 2024: Gruzie - Česká republika

17:00

Teleexpress

17:20

Počasí

17:35

Otec Matouš

Seriál
18:40

Jaká je to melodie? (5243)

Zábava
19:30

Události

20:05

Počasí

20:10

Sport

20:15

Hra na Maxe III (8)

Seriál
20:30

EURO 2024: Belgie - Rumunsko

23:25

Jedna mezi oči

Film
23:25

Jedna mezi oči

Film
01:05

Temný úsvit

Film
03:20

Svatba

Film
05:30

Případ pro reportéra

06:20

Slovník polsko@polský - talkshow prof. Jana Miodka

06:55

Slovo na neděli - Na druhou stranu víry

07:00

Přenos mše svaté ze svatyně Božího milosrdenství v Łagiewniki

08:00

Týden

08:30

Zamilujte se do Polska (338)

Zábava
08:55

61. KFPP v Opoli - Vaše srdce stačí k životu - Michał Bajor, 50 let od debutu v Opole

09:15

Ado, to se nehodí!

Film
10:55

Jánošík (11/13)

Seriál
11:55

Mezi zemí a nebem

12:00

Anděl Páně

12:15

Mezi zemí a nebem

12:45

Katolický program

13:05

BBC na Jedničce - Námluvy mezi zvířaty (5)

Dokument
14:10

Kariéra Nikodema Dyzmy (1/7)

Seriál
15:15

Dům (19/25)

Seriál
17:00

Teleexpress

17:20

Počasí

17:35

Komisař Alex XIX (7)

Seriál
18:40

Jaká je to melodie? (5244)

Zábava
19:30

Události

20:05

Počasí

20:10

Sport

20:15

Hra na Maxe III (9)

Seriál
20:30

EURO 2024: Švýcarsko - Německo

23:15

Hra na Maxe III (9)

Seriál
23:25

Farmář hledá ženu X (6)

Zábava
23:25

Farmář hledá ženu X (6)

Zábava
00:30

Dárek od srdce

Film
02:15

Jedna mezi oči

Film
04:00

61. KFPP v Opoli - část SuperJedynki 1

05:15

Dědictví (298)

Seriál
06:05

Zlatý chlapec (201)

Seriál
07:00

Přenos mše svaté ze svatyně Panny Marie

07:30

Studio Raban

Zábava
08:00

Kriminální oddělení Kitzbühel (100)

Seriál
08:50

Ranč IX (8)

Seriál
09:45

Komisař Alex III (13)

Seriál
10:40

Otec Matouš (25)

Seriál
11:30

Koruna králů: Jagellonci (16)

Seriál
12:00

Hra na Maxe III (10)

Seriál
12:10

Zemědělství

12:30

Počasí

Zábava
12:35

Zemědělský magazín

12:55

BBC na Jedničce - Námluvy mezi zvířaty (5)

Dokument
14:00

Zlatý chlapec (202)

Seriál
14:55

Jaká je to melodie? (5161)

Zábava
15:35

Slovní hra - křížovka (772)

Zábava
16:05

Dědictví (299)

Seriál
16:50

Hra na Maxe III (10)

Seriál
17:00

Teleexpress

17:15

Počasí

17:20

Jaká je to melodie? (5278)

Zábava
17:55

Leśniczówka (930)

Seriál
18:25

Leśniczówka (931)

Seriál
19:00

Jeden z deseti (14/138)

Zábava
19:30

Události

19:55

Otázka dne

20:05

Počasí

20:15

Sport

20:30

Divadlo v televizi - Grand Prix festivalu Dvou divadel

22:00

Gala XXIII. polského rozhlasového a televizního divadelního festivalu – Dwa Teatry – Sopoty 2024

23:25

Bod zlomu

Film

O vysílání

Počet pořadů dnes
32

O stanici

Kategorie
Zahraniční