Televizní program TVP2

Program TVP2 logo
TVP2
Dnes
19. 6. 2024
Zítra
20. 6. 2024
Pátek
21. 6. 2024
Sobota
22. 6. 2024
Neděle
23. 6. 2024
Pondělí
24. 6. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
23:10

Isabel (22)

Seriál
00:05

Sedláci

Film
01:50

Překladatelé

Film
03:40

Rohingové, uvězněni v exilu

Dokument
04:40

V dobrém i ve zlém (820)

Seriál
05:35

L jako láska (1598)

Seriál
06:25

Šma Izrael (5/24)

06:55

Rodinka.pl XI (221)

Seriál
07:30

Otázka k snídani – probuď se

07:55

Otázka k snídani

11:15

Zničené přestavěné

Zábava
11:50

Pro neslyšící - Barvy štěstí (2967)

Seriál
12:30

Kolo štěstí (1531)

Zábava
13:15

Akát 38 (365)

Seriál
14:05

Rodinka.pl V (113)

Seriál
14:35

Na signálu (535)

Seriál
15:05

L jako láska (1788)

Seriál
16:00

Kolo štěstí (1532)

Zábava
16:35

Familiáda (2934)

Zábava
17:05

Hra na Maxe III (5)

Seriál
17:20

EURO 2024: Německo - Maďarsko

20:20

Hra na Maxe III (5)

Seriál
20:35

Princ a já 2

Film
22:30

Panorama

23:10

Isabel (23)

Seriál
23:10

Isabel (23)

Seriál
00:05

Něžnost

Film
02:05

První republika II (45)

Seriál
03:20

První republika II (46)

Seriál
04:25

Vychoval jsem vraha

Dokument
05:30

L jako láska (1599)

Seriál
06:20

Operace Zdraví (14)

Zábava
06:55

Rodinka.pl XI (222)

Seriál
07:30

Otázka k snídani – probuď se

07:55

Otázka k snídani

11:15

Sdílený domov

Zábava
11:50

Pro neslyšící - Barvy štěstí (2968)

Seriál
12:30

Kolo štěstí (1533)

Zábava
13:15

Akát 38 (366)

Seriál
14:05

Rodinka.pl V (114)

Seriál
14:35

Na signálu (536)

Seriál
15:05

Zabijácká plavba (7)

Seriál
16:00

Kolo štěstí (1534)

Zábava
16:35

Familiáda (2935)

Zábava
17:05

Hra na Maxe III (6)

Seriál
17:20

EURO 2024: Dánsko - Anglie

20:10

Hra na Maxe III (6)

Seriál
20:30

Vsaďte na milion XXVIII (334)

Zábava
21:25

Tak to dopadlo! (36)

Zábava
22:30

Panorama

23:00

Isabel (24)

Seriál
23:55

Tvoje dcera musí zemřít

Film
23:55

Tvoje dcera musí zemřít

Film
01:35

Sedláci

Film
03:20

Bellissima

Film
04:30

V dobrém i ve zlém (821)

Seriál
05:30

L jako láska (1600)

Seriál
06:20

Anna Dymná - Setkejme se: Marta i Magda Wróbel

06:55

Rodinka.pl XI (223)

Seriál
07:30

Otázka k snídani – probuď se

07:55

Otázka k snídani

11:15

Operace Zdraví (15)

Zábava
11:50

Pro neslyšící - Barvy štěstí (2969)

Seriál
12:30

Kolo štěstí (1535)

Zábava
13:15

Akát 38 (367)

Seriál
14:05

Rodinka.pl V (115)

Seriál
14:35

Na signálu (537)

Seriál
15:05

Zabijácká plavba (8)

Seriál
16:00

Kolo štěstí (1536)

Zábava
16:35

Familiáda (2936)

Zábava
17:15

Zakázané ovoce (488)

Seriál
18:10

Rodzinka.pl VII (162)

Seriál
18:45

Akát 38 (402)

Seriál
19:35

Barvy štěstí (2969)

Seriál
20:05

Hra na Maxe III (7)

Seriál
20:15

EURO 2024: Nizozemsko - Francie

23:20

Hra na Maxe III (7)

Seriál
23:30

Panorama

23:30

Panorama

00:10

Když Harry potkal Sally

Film
01:55

Něžnost

Film
03:55

Tvoje dcera musí zemřít

Film
05:25

Pro neslyšící - Barvy štěstí (2965)

Seriál
06:00

Pro neslyšící - Barvy štěstí (2966)

Seriál
06:35

Pro neslyšící - L jako láska (1787)

Seriál
07:30

Otázka k snídani – probuď se

07:55

Otázka k snídani

11:40

Hraje se (5)

Zábava
12:20

Marmaduk

Film
14:00

Familiáda (2940)

Zábava
14:35

Kolo štěstí (1537)

Zábava
15:15

Šance na úspěch: Opole 2024 (5)

16:20

V dobrém i ve zlém (912)

Seriál
17:15

Slovo na neděli - Na druhou stranu víry

17:20

Hra na Maxe III (8)

Seriál
17:35

EURO 2024: Turecko - Portugalsko

20:20

Hra na Maxe III (8)

Seriál
20:35

Který je ten pravý?

Film
22:20

Panorama

23:00

Jak na záletníky

Film
23:00

Jak na záletníky

Film
00:50

Princ a já 2

Film
02:40

Když Harry potkal Sally

Film
04:50

Pro neslyšící - Barvy štěstí (2967)

Seriál
05:25

Pro neslyšící - Barvy štěstí (2968)

Seriál
06:00

Pro neslyšící - Barvy štěstí (2969)

Seriál
06:30

Pro neslyšící - L jako láska (1788)

Seriál
07:30

Otázka k snídani – probuď se

07:55

Otázka k snídani

12:05

Který je ten pravý?

Film
14:00

Familiáda (2941)

Zábava
14:35

Kolo štěstí (1539)

Zábava
15:15

Šance na úspěch: Opole 2024 (6)

16:15

Tak to dopadlo! (25)

Zábava
17:00

Hra na Maxe III (9)

Seriál
17:10

Dech života

Film
19:20

Rodinka.pl (257)

Seriál
19:50

Hra na Maxe III (9)

Seriál
20:05

Koncert

21:40

Před obrazovkou

22:05

Panorama

22:45

Kde se touláš, Bernadetto

Film
22:45

Kde se touláš, Bernadetto

Film
00:45

Osiecka (9)

Seriál
01:40

Osiecka (10)

Seriál
02:40

Jak na záletníky

Film
04:35

V dobrém i ve zlém (822)

Seriál
05:30

L jako láska (1601)

Seriál
06:25

Dobré příběhy - Akademie rakoviny

Zábava
06:50

Rodinka.pl XI (224)

Seriál
07:30

Otázka k snídani – probuď se

07:55

Otázka k snídani

11:15

Pro neslyšící: Okrasa boří pravidla - Zelený ořechový džem

Zábava
11:50

Pro neslyšící - Barvy štěstí (2970)

Seriál
12:30

Kolo štěstí (1540)

Zábava
13:15

Akát 38 (368)

Seriál
14:05

Rodinka.pl V (116)

Seriál
14:35

Na signálu (538)

Seriál
15:05

V dobrém i ve zlém (913)

Seriál
16:00

Kolo štěstí (1541)

Zábava
16:35

Familiáda (2943)

Zábava
17:15

Zakázané ovoce (489)

Seriál
18:10

Rodzinka.pl VII (163)

Seriál
18:45

Akát 38 (403)

Seriál
19:35

Barvy štěstí (2970)

Seriál
20:05

Hra na Maxe III (10)

Seriál
20:15

EURO 2024: Chorvatsko - Itálie

23:15

Hra na Maxe III (10)

Seriál
23:30

Panorama

O vysílání

Počet pořadů dnes
25

O stanici

Kategorie
Zahraniční